Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás 30 nap alatt applikáció?

Fogyás 30 nap alatt applikáció?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ti már csináltatok végig ilyen 30 nap alatt "kockahas" alkalmazást? Ha igen bejött valamelyik? Persze nem várom el ezektől hogy kockahasam legyen, csak van egy kis felesleg a hasamon (tényleg minimális) és azt szeretném valahogy leadni (nem diétával és a futás sem opcionális) (csak egy kicsi hasat felszedtem az ünnepek alatt 😅)

2023. jan. 8. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek az applikációk parasztvakítások. Kalóriadeficiten alapuló étrend nélkül minden fogyás csak a véletlen műve.

[link]

2023. jan. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

Az összes ilyen ,,30 nap alatt ez meg az" totális hülyeség.

Az egésznek annyi értelme van, hogy addig is mozogsz valamit, amíg csinálod. De te ettől izmosodni, fogyni nem fogsz. A diéta miért nem opciónális? Nem salátán és vízen kell élned, csupán kalóriadeficitben kell lenned.

2023. jan. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

De hogyan tudom hogy hány kalóriát eszek naponta? Mert ha pl. megeszek egy tál levest vagy sült húst pl akkor azt honnan tudom hány kalória? (általában nem én csinálnom magamnak az ételt hanem Édesanyukám)

L/17

2023. jan. 9. 18:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy nehéz, hogy nem te főzől magadra. Egyébként letöltesz egy kalóriaszámláló alkalmazást a telefonodra (pl. Yazio, Kalóriabázis), veszel egy konyhai mérleget, és kész is vagy.
2023. jan. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!