Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan szedjek fel pár kilót?

Hogyan szedjek fel pár kilót?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:) 17éves lányka vagyok, 170cm, és 50kg.

Egy pár hónapja még 57kg voltam. Az volt a tökéletes súly számomra, de sajnos akaratlanul lefogytam a stressz miatt. Sosem volt gondom az evéssel, mostanában viszont alig kívánok valamit, nehéz napi 1000kcalt bevinnem. El akarok kezdeni sportolni valamit, tornázni mondjuk (arra lenne lehetőségem), hátha meg is hozza az étvágyam. De valakinek valami ötlet, hogy tudnék mégis hízni? Valami tapasztalat alapján bevált étvágynövelő gyógyszer vagy vitamin?…:(



2023. jan. 8. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Béres csepp, B vitamin (B1, B6, B12).

Ha egyszerre nem is tudsz sokat enni próbálj meg sokszor keveset.

2023. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kezdj el sportolni,ha étvágyad sincs.Gyógyszertárban lehez venni nutricia shakeket hízáshoz.
2023. jan. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod evéssel bevinni a kalóriát, próbáld ivással.

Banán, mogyoróvaj, tej, zabpehely, tojás. Csak pár példa, hogy miket lehet összekeverni egy turmixba. De ezeregyféle recept létezik az interneten, nekem is a shake vált be.

Ezekkel simán beviszek +1200 kalóriát egy nap.

2023. jan. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Vasat kell szedni, nincs véletlenül esetleg vashiányod is?

Én mikor vashiányom volt, szedtem rá tablettát és attól mindig nagyon éhes lettem. Híztam is tőle nem keveset.

2023. márc. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!