Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 éves lány vagyok.174 cm 58...

Horvathanna kérdése:

16 éves lány vagyok.174 cm 58 kiló de én kövér szeretnék lenne olyna mint egy BBW . De nem merem elmondani szüleimnek mert ők megszokták hogy ilyen vagyokHogy mondjam el nekik? És hogy szedjek fel sok sok kilót minnél elöbb?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 19:09
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
30%

sehogy. egészségedért a szüleid felelnek, ergó az ő felelősségük, hogy egészséges tested legyen.

legalább 18 éves korodig, de én azt mondom, akár amíg ott laksz beleszólhatnak.


amúgy, nem tudom mennyire Big az a BW, lehet hogy 160 kiló akarsz lenni, amibe fiatalon belehalsz, de mondjuk nekem ez mindegy, magadtól senki sem menthet meg. lebeszélni meg.. ugyan.


sokat kell enned. célszerűen egészséges ételekből, mert a nagy testsúly (sok zsír!) önmagában is rizikófaktor a szerzett cukorbetegséghez, keringési problémákhoz, mozgásszervi problémákhoz, ha erre rásegítesz sütikkel, fehér lisztes cukros szemetekkel, akkor oda jutsz mint az elhízott lakosság, az a 60-80% zsíroshurka ember.

szóval szerintem soványabb húsokból, minőségi szénhidrátforrásokból, olajos magvakból vigyél be napi 5-6 étkezéssel minél több energiát.

megjegyzés, ehhez SOKAT kell enni, és a SOKtól rosszul leszel, nem leszel éhes, de enni KELL, mert nem fogsz hízni.

megint egészséged miatt, mozogj is mellé!

2012. jan. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
46%
ez valami vicc?
2012. jan. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
nem
2012. jan. 8. 19:45
 4/40 anonim ***** válasza:
89%
Csak nehogy megbánjad később. A szélsőségek mindig rossz választások.. (szerintem)
2012. jan. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy megbánnám erre vágok már egy ideje
2012. jan. 8. 20:19
 6/40 A kérdező kommentje:
vágyok
2012. jan. 8. 20:20
 7/40 anonim ***** válasza:
89%

Tudod, van egy olyan rejtett oldala az embernek, amit NEM ismer... csak akkor ha belekerül az adott szituációba.

Kívánom, hogy ne járj úgy.. őszintén.

2012. jan. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
ne próbáljatok lebeszélni. inkébb segítsetek lécci hogy mondjam el szüleimnek
2012. jan. 8. 20:22
 9/40 anonim ***** válasza:
91%
Nekem ez ellenkezik az elveimmel, ne haragudj. Ebben nem tudok segíteni.
2012. jan. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
eddig mindenbe támogattak lehet jövő héten megmondom
2012. jan. 8. 20:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!