Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok esetleg ajánlani...

Tudnátok esetleg ajánlani olyan fogyókurát ami nektek bevált? Betegségem miatt futás edzés kizárt (egyszerübb gyakorlatok esetleg) fogyi szereket nem merek az állando gyógyszerek melett probálgatni 167cm 81kilo nő vagyok nem keveset kellene leadni

Figyelt kérdés
2023. jan. 17. 09:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kalóriát számoltam, számolok. Működik.
2023. jan. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Napi mennyi? Megkérdezhetem mennyi megy le pl 2hét
2023. jan. 17. 09:34
 3/13 anonim ***** válasza:
2023. jan. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kalóriadeficitet kell tartani, és akkor simán lehet fogyni heti fél-egy kilót. Kalóriabázis app sokat tud segíteni.
2023. jan. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Kevesebbet vigyél be, mint amit felhasználsz és fogyni fogsz. Számold ki az alapanyagcseréd és az alá ne menj. Utána kalkuláld hozzá a napi aktivitást (a szimpla sétával vagy üléssel is kalóriákat használsz fel), a fogyáshoz ennél kevesebbet kell fogyasztanod.

Érdemes nyilván laktató és tápláló ételeket enni, hogy ne legyél óránkét éhes, de igazából nem számít annyit, mit eszel, míg deficitben vagy.

Fontos, hogy olyan keretet állíts fel, amit hosszútávon tartani tudsz. Heti max 0,5-1 kiló fogyás az ajánlott.

2023. jan. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Az már régen rossz, ha két hét alatt vársz nagy eredményt. A kalória számolás nekem is bevált. Első hónapban 4, utána havi 2 ment le. Ezt tartani is tudom és az eleje volt kicsit nehézkes, mire rájöttem hogyan osszam be egész napra a keretet, hogy ne legyek folyton éhes. A saját szokásaidhoz és igényeidhez érdemes új recepteket kipróbálni. Mozgásnak meg a rendszer séta is megteszi.
2023. jan. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6os

Nem azt várom el hogy 2hét alatt lemenjen csak mint előtted is irták ez ami érdekelt h lehet hetente 1kilo vagy ez inkább havi átlag Csak a mihez tartás végett hogy mikor csinálom jol

2023. jan. 17. 11:31
 8/13 anonim ***** válasza:
Rengeteget sétáltam és mindenhova kerékpárral jártam. Kevesebb kaját kívántam és fogytam. Sajnos egy autóbusz szándékosan meglökött. Azóta csak évi párszor megy a drótszamár.
2023. jan. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Heti 0.5kg a reális
2023. jan. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

9es köszönöm

Igyekszem azt tartani nem tűnik annyira nehéznek

2023. jan. 18. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!