Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy nap délelött eszem...

Ha egy nap délelött eszem többet akkor tényleg nem hízok? A délelött elfogyasztott ételt tényleg könnyebben lebontja a szervezet?

Figyelt kérdés
van az a mondás hogy " reggelizz úgy mint egy király, ebédelj úgy mint egy császár, és vacsorázz úgy mint egy koldus". Ez tényleg müködik ? hogy ha délelött eszem a legtöbbet, ebédre kevesebbet, és vacsorára alig valamit akkor tényleg fogyni fogok ?
2010. okt. 3. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Hát én most úgy csinálom,hogy délelőtt mindent megeszek amit akarok,és 1 után már semmit csak iszok és fogyok:)

tehát lehet benne vmi:)

2010. okt. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Figyike,ha a napi kalória szükségleted mondjuk 2000 naponta, és ha ehelyett 2500-at eszel meg ,akkor hízol . Ha a napi 2000 helyett csak 1500 -at, akkor fogysz.

És teljesen mindegy ,hogy ezt az 1500-at egyszerre burkolod be vagy 3 adagban ,de az is mindegy hogy reggel ,vagy délben vagy este vagy elosztva, a lényeg ,hogy kevesebbet egyél meg mint amennyi kellene a szervezetednek.

2010. okt. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

öhh, ign részben így van

nekem is ezzel sikerült, reggelit nagyon megnyomom főleg az tartalmaz szénhidrátot, utána ebéd az főleg főzelék, zöldségek, hus, hal tojás

és utána a vacsi joghurt ha van kedvem vmi gyümölcs féleség még mellé, vagy túró, vagy pedig ilyen pufi rizs zöldséggel, és vmi felvágottal

szóval igen működik, de azért arra is oda kell figyelni h délelött normálisan egyél értem itt h pl egy tábla csoki a reggelid és nem eszel 1 után attól még nem fogsz fogyni

de nem tudom nekem vhogy már nem is esik jól vacsorára nehéz kajákat enni

2010. okt. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem nem nagyon működött, és nem értem miért! Ahogy felkeltem sokat ettem, ebédre kevesebbet, vacsorázni meg szinte semmit, és nem vettem észre, hogy fogytam volna. lehet, hogy nem jó ételeket ettem, vagy valami iylemsi. Most nagyon rá vagyok kattanva az egészséges étkezés témára, de persze nálunk is szinte csak az egészségtelen magyar kaják vannak.
2010. okt. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
A kaja egy helyre megy és nem tudja a gyomor hány óra van. Este lefekvés előtt ne terheld már csak fehérjével, ennyi a lényeg.
2010. okt. 6. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
55%
Tökmindegy mikor eszed ez egyszerű fizika. Ez olyan mintha azt kérdeznéd mikor lesz melegebb a leves, ha reggel melegítem vagy ha este?
2010. okt. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Vagy a másik kérdés, hogy 1 kg vas, vagy 1 kg libatoll a nehezebb. :D:D
2010. okt. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van az a mondás, hogy a szervezetednek ttk*2 gramm szénhidrátra és ttk*2,5 gramm fehérjére van szüksége!! Ha csak ennyit viszel be már attól fogyni kezdesz, ha ehhez még mozogsz is akkor meg mégtöbbet fogysz. Teljesen mindegy, hogy ezt a nap mely szakaszában teszed!

Sokkal inkább javasolnám a napi 4-5 alkalommal történő étkezést, ahol módzsresen össze van állítva az étrended és nem koplalsz. Lássuk ennek az előnyeit! Folyamatosan bevitt táplálék folyamatos munkára készteti a szervezetedet, folyamatosan mozgásban tartja az anyagcserédet, és az inzulin szintedet!! Nem terheli meg a szervezetet, mint ha csak 2 alkalommal ennél, de akkor 3 kacsát :) Szóval többször kicsit! Este 6 után nincs kaja!! Ha éhes vagy igyál SIMA CSAPVIZET!! Jah víz. A szervezetednek 20 kilogrammonként szüksége van 1 liter vízre! Ez soknak tűnhet, de tölts meg üdítős üvegeket és meglátod elfog az fogyni. Ha kevés vizet viszel be az sem jó. Ellenben a megfelelő mennyiségű víz folyamatosan dolgoztatja a kiválasztásodat és akármilyen hihetetlen rengeteg "szemetet kimos" belőled!! Az anagcserédet gyorsíthatod is egy picit ZÖLD TEÁVAL. Ha lehet cukor nélkül!

Üdv : P - Okl Szakedző

2010. okt. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!