Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » MIvel adjam le a hasamon a...

MIvel adjam le a hasamon a zsírpárnákat? : S

Figyelt kérdés

sajnos 1 éve rájöttem hogy tényleg elég undorítóan nézek ki mármint magam annak tartottam mikor ruha nélkül néztem magam

ezért 1 éve elkezdtem sportolni főként futni és a kajára is odafigyelni

ezzel elértem hogy nagyon kemény feszes és szép lábaim vannak

de a hasamról 1-2 kiló ment le és leég érdekesen néz ki szerintem hogy a lábam tök vékony szép és a fenekem is elég formás.. :D de a hasam pedig elég nagy.. sőtt nagy

miért nem megy a hasamról le a zsír ha futok? és akkor milyen gyakorlatot végezzek hogy onnan is lemennyen?


2010. okt. 3. 16:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úszás, falmászás
2010. okt. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ezt te sem gondoltad komolyan
2010. okt. 3. 16:48
 3/11 anonim ***** válasza:
Kocogás + felülések.
2010. okt. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2010. okt. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A hasadról azért nem megy le a futástól, mert a zsír onnan megy le legutoljára. Ez ilyen egyszerű.
2010. okt. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Nem igaz hogy onnan megy le legutoljára. Mindenki máshogy van felépítve, én pl ha kicsit elengedem magam pár nap hasazás után előjönnek a kockáim a combjaimmal viszont már évek óta küzdök de még mindig nem megy le a belső oldalakról a zsír. testalkat sajnos...

Kérdező nek pedig én ajánlanám az aerobikot az minden területet fejleszt, plusz ha otthon is tornáznál a rubint réka dvd-k nagyon jók hasra plusz hastánc dvd-k is vannak, azok is hatásosak:)

2010. okt. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Zumba. :)
2010. okt. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szia.Nagyon aranyosan fogalmaztál:-)van önkritikád,kitartásod is.Az elöttem szólok sok igazságot elmondtak.Saját tapasztalatomból tudom én is,hogy onnan megy le utóljára,ahova először feljön.Ez nekem is az uszógumi.Legyél kitartó és hidd el szép pocid lesz csak ne hagyd abba!!Azért ügyelj arra hogy főétkezések között ne nassolj.Szerintem csak a futás kevés vannak olyan tornagyakorlatok amik célzottan megtornáztattják a problémás testrészeket.Nem akarok itt reklámozni senkit.Az tény hogy csak az nem hízlal amit nem eszel meg.Semmi fehérliszt,cukor,zsíros kaja,és mozogj rendszeresen,ha lehet naponta.puszillak és sok sikert.
2010. okt. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne magadból indulj ki, én nem szoktam viccelődni! Inkább köszönd meg hogy a te problémádra szántam az időmet ( pff. többet ilyet sem fogok! ) !

A falmászás igen is sok mindenünket megmozgat! Inkább nem is viccelődöm itt, úgyis csak a terhed vagyok! -.-

SZÁNALMAS!

Első

2010. okt. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

Azt kellene egyszer és mindekorra megérteni, hogy a ZSÍR NEM ONNAN JÖN LE, AMIT MEGMOZGATUNK!


Nem a gyakorlatoktól függ, hogy honnan megy le a zsír, hanem a genetikádtól, hogy honnan használja fel először a tested a zsírt. Ha nálad ez a has, akkor csinálhatsz bármilyen gyakorlatot, maximum izmosodni fog, de a ZSÍR ALATT, tehát az izmosodástól nem megy le a zsír (tapasztalat). Diétával tudod eltüntetni a hasról a zsírt, mégpedig csökkentett szénhidrátos diétával. Ennek nézz utána és tartsd be a szabályokat.

2010. okt. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!