Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék. Így lehet?

Fogyni szeretnék. Így lehet?

Figyelt kérdés
175 magas vagyok 76 kg. Heti 3 szor járok konditerembe. Futópaddal le lehet fogyni? És mennyit kell futnom és milyen tempóban? Mint csináljak még a teremben ami el tudnék fogyni? És persze próbálok oda figyelni az étrendemre is. Köszi a válaszokat.

2023. jan. 29. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el ezt a cikket, és talán meg fogod érteni, hogyan néz ki a fogyás/hízás biológiai szabályrendszere:

[link]

2023. jan. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban az étrendeden múlik. És nem elég odafigyelni, ha biztosra akarsz menni, számolni kell.
2023. jan. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Az jó hogyha okosórával figyelem hogy mennyit égetek? Mert nem csak azt mutatja hogy pluszba hanem hogy összesen mennyit egy nap(azt nem tudom hogy mennyirw pontos).
2023. jan. 29. 19:52
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem pontos.
2023. jan. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké ezt eddig nem tudtam. Köszi. De akkor mivel tudom pontosan mérni higy mennyit égetek el?
2023. jan. 29. 19:55
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan semmivel. Ezért alapvetően nem a mozgással elégett kalóriákkal kell kalkulálni fogyás szempontjából, hanem az étendi kalóriákkal, ugyanis utóbbit könnyű mérni és számolni. A mozgás és a sport az egészséges élet alapja, ez világos, de fogyás szempontjából a táplálkozásod által bevitt kalóriákra kell fókuszálnod.
2023. jan. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi.
2023. jan. 29. 20:00
 8/8 anonim válasza:
A legtutibb módszer a fogyásra: Napi 3-szor fél marék szárított parlagfűlevél. Rágd meg jól és igyál rá sok vizet! Nemcsak kipucolja a zsíros lerakódásokat a szövetek közül, hanem az erőnlétet is fokozza. Sokkal kevesebb edzéssel is erősödni fogsz, bármit is csinálsz. Ezt saját tapasztalatból írom.
2023. aug. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!