Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leggyorsabban mennyi idő...

Leggyorsabban mennyi idő alatt lehet lefogyni 10 kilót?

Figyelt kérdés

173 cm vagyok és 71 kg, 10 kg-tól szeretnék megszabadulni, persze semmilyen drasztikus módszert nem szeretnék alkalmazni. Minden napos mozgással és megfelelő étrenddel milyen kb mennyi idő alatt tudnám leadni ezt a felesleget?

24L


2023. febr. 10. 10:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne gyorsan akarj fogyni, inkább tartósan. Viszonylag kis súlyfeleslegnél az is teljesen jó, ha havi -2 kilót tűzöl célként. Pont nyárra meglehet az eredmény. Utána pedig azt meg is kell tartani, tehát továbbra is egészségesen, mértékletesen kell táplálkozni, eleget mozogni.
2023. febr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudom miért vagytok rá pörögve hogy 5-6 hónap leadni ennyit. Heti 1kg fogyás még egészséges és ha úgy számolom, akkor 2,5-3 hónap alatt megvan. Ha tudja tartani azt a kalóriamennyiseget éhezés nélkül amivel fogyhat heti 1-Kgt,nem értem mi a probléma. A másik hogy nem veszít zsírt.. akkor ha valaki betegen lefogy több kg-t miért lesz nadszalvekony? Mert az izmot vesztette el? Lassan már heti 0.5kg is egészségtelen lesz nektek. Egyik ismerősöm hülye módszerhez folyamodott. Alig evett kb 600-800kcal körül és mégis lefogyott nagyon gyorsan és arányosan fogyott,szóval inkább maradjunk annál hogy nem egészséges a nagyon gyors fogyás. De a heti 1-kg az még reális.
2023. febr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12 valóban egészséges lehet még a heti 1 kg fogyás, ha valaki nagyobb súlyfeleslegről indul. Akkor könnyebben is megy le eleinte, ha azelőtt 4-5000 kalóriákat evett naponta, aztán elkezd normális adagokat enni.

De akin épp egy kevés felesleg van, annak nem kell, nem ajánlott annyira sietni.

2023. febr. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!