Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mégis hogy lehet azt megcsinál...

Mégis hogy lehet azt megcsinálni hogy több kcal-t égessek el, mint amennyit beviszek?

Figyelt kérdés

mindenhol ezt olvasni, hogy így eredményes a fogyás


kb napi 1200 kcal-t eszem, és ennyit mozgok:


futás: 200 kcal

sétálás: 53 kcal

tornázás+aerobic: 150 kcal


ez meg kb csak kb 400 kcal plusz amit még néha ledolgozok szóval max ilyen 450-et dolgozok le, és 1200-t viszke be.. ez meg nem több...


175/60


2011. ápr. 7. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Hozzászámoltad a napi alap energiaigényedet is?
2011. ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

van olyan, hogy alap energiaszükséglet, ami a tested alapvető funkcióihoz szükséges energiát fedezi. van egy honlap, ahol ezt jól ki lehet számolni, de most épp nem találtam meg... :S

csak ezt, de nem vagyok biztos benne, hogy jó:

[link]

az a lényeg, h egyáltalán nem kell csökkenteni a bevitelt vagy növelni a sportot, szerintem.

2011. ápr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

REMEK a mozgás! =)) Ügyes vagy.


A tested akkor is éget el energiát ha egész nap otthon vagy -> a fogmosás, öltözködés, főzés, vagy sima gép előtt ülés közben is égetsz el energiát. (Csak nem annyit mint futással: 1 óra tvzés/gépezés kb. 50-60 kcal míg 1 óra futás 400-500 kcal.)

2011. ápr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!