Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anorexiásként szülinap??

Anorexiásként szülinap??

Figyelt kérdés
Anorexias vagyok sajnos, de mivel mellette edzek rendesen, nem vagyok betegesen láthatóan vékony, szuletesonapom van ma, es mar olyanokat is ettem amiket nem szabadott volna, es szulinapi ebedre is megyunk, egyelore nem erzem magam annyira rosszul de nap vegere hatalmas buntudatom lesz es felek hogy utana napokig nem tudok majd enni. Tudnatok valamit tanacsolni?

2023. febr. 26. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Miért nem keresel fel egy pszichológust? A szüleid hogy viszonyulnak ehhez?
2023. febr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nemrég kerestünk pszichológust es hamarosan járni is kezdek hozzá, csak most nem tudok mit kezdeni hirtelen ezzel a helyzettel :(
2023. febr. 26. 12:26
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Szülinapod van, legyél a szeretteiddel, egyél, ami jól esik.
2023. febr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Ne döntsd már el, hogy bűntudatod lesz! Élvezd, legyél boldog. Nem követtél el bűnt. Sőt, pont hogy jót tettél magaddal.
2023. febr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Semmit, a bűntudatod megmarad, szóval le fogod mozogni úgyis, vagy meghánytatod magad - esetleg pánikrohamot kapsz.


Voltam anorexiás, ez pontosan! így működik, és aki nem volt az - mint az előttem szóló válaszolók - mondhatják az okosságokat, csak éppen rhadtul fogalmuk nincsen, mi is az az anorexia, mert nem voltak azok - hálisten.

2023. febr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
Nem kell veszélyes ötleteket adni, 5-ös! A te anorexiád nem a más anorexiája! Más lehet, hogy okosabban tud élni, mint te!
2023. febr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 NTBS ***** válasza:
65%
Próbáld meg jól érezni magad.
2023. febr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Próbálj mindenből egy keveset enni
2023. febr. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Na, hogy ment?
2023. febr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sajna nem lett a legfényesebb, a születésnapom jó volt, sok finomat ettem, talán túl sokat is. A következő napokban viszont szörnyen éreztem magam, alig ment le egy falat is a torkomon, fel voltam puffadva napokig és ez a hangulatomra is nagyon kihatott, de már próbálom összeszedni magam.

Koszonom a segitsegeket :)

2023. márc. 2. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!