Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Más is van így ezzel és...

Más is van így ezzel és milyen megoldásokkal próbáljátok elkerülni a totális falást?

Figyelt kérdés
Pms időszakban bármit és bármennyi édeset képes vagyok falásszerűen megenni, előtte és utána pedig szinte undorom van az édességtől, például a csoki kakaós-vajas illata kimondottan taszít.

2023. márc. 4. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Ezt én is tapasztaltam!

Ilyenkor kifejezetten figyelek arra, hogy ne legyen (vagy csak nagyon minimális mennyiségű) édesség legyen otthon. Lehet enni természetesen édességet is, nem árt belőle egy kicsi,csak a lényeg hogy tudjuk a határt, és akkor nem lesz semmi probléma!

2023. márc. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
Nem próbálom elkerülni, egy hónapban egy nap totál mindegy.
2023. márc. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem ezen az egy napon fog múlni bármi.
2023. márc. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem azota mult el hogy tudatosan eszem. Nagy reggeli, sok nyers zoldseggel.

Ebed melle is zoldseg.

Es ha ezek megvannak, utana nem kivanok semmit

2023. márc. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudnam miért kell lepontozni azt aki azt írta, hogy mértekkel lehet enni, meg egy nap nem számít :D 22 kilót fogytam, egy kibacott nap nem számít.
2023. márc. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, én mindig úgy eszem, amennyi jól esik.


Én úgy vagyok vele, hogy lehet, hogy pl a szervezetem igényel valami tápanyagot.

Szóval nem csak az éhségérzet csökkentése; hanem a szervezetünk, úgy gondolom, hogy intelligens,és tudja mi kell neki. Tehát pl ha valami ásványi anyagot kívánunk, az kell a szervezetnek; és akkor így ösztönösen érzi, hogy mi kell.


Remélem, mindent jól írtam, remélem, hasznos volt a válaszom; ha nem , akkor bocsi. Én nem_értek hozzá.

2023. márc. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

*Ja és mégegy pl, most eszembe jutott a zabkorpa, abban pl rengeteg tápanyag van, és ez ilyen kis gabona-cucc. Már ha egy falatot megeszel belőle, az is már lehet hasznos akár szerintem.


De szóval, én Nem értek hozzá.

2023. márc. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!