Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék ha gyógyszer...

Hogyan fogyhatnék ha gyógyszert szedek(pszichiátriai)és mellé falásrohamaim is vannak?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta küszködöm a súlyommal,mindig vékony akartam lenni.De sose lehettem,egyszerűen nem ment.És most 18 évesen elértem oda hogy elegem van,nem bírom tovább és le akarok fogyni,de ezek a dolgok mellett nem hiszem hogy mehetne..már tényleg tanácstalan vagyok(nem kevés túlsúlyom van,ha szigorúan nézem akkor legalább 50 kg)beszéltem erről már dietetikussal is de egyszerűen folyamatosan csak ennék.Azt kívánom lennék inkább anorexiás,mint bálna
2023. márc. 9. 01:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
51%

8

fogalmad nincs

itt nem szimpla evésről van szó, hanem

gyógyszer miatti evés megváltozásról, oda nem akaraterő kell, hanem másik gyógyszer, de ok leírom, nekem a Mizapin volt ilyen , 11 kg, váltás és 3 hónap alatt visszaállt a normál súlyom. Remélem soha nem tudod meg milyen ez

2023. márc. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 NTBS ***** válasza:
Gyógyszercsere.
2023. márc. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!