Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tehetek a faggatózós,...

Mit tehetek a faggatózós, bámészkodós emberek ellen? Azt hiszik beteg lettem, vagy bogyókat szedek.

Figyelt kérdés
Egy gyerekkorból eredő poszttraumás stressz miatt összevissza ettem, zúgevő, túlevő voltam, így 30 éves koromig kövéren éltem. Aztán megálljt parancsoltam. Eleinte kudarcba fulladtak a diétáim, amikor rájöttem, a fejemben kell rendet tennem, megküzdenem a démonjaimmal. Normálisan eszem, mozgok rendszeresen, gyümölcsöt, zöldséget, normális adagokat eszem. A hatalmas túlsúlyból szépen egészséges tempóban fogyok. Most viszont más démonokkal kell megküzdenem: a rosszindulatú emberekkel, akik körülvesznek, és mindenféle tévképzetekkel, pletykákkal jönnek. Hogy mi a baj beteg vagyok e, vagy milyen drága semmirekellő bogyót lőttem a neten amitől lefogytam. Ezek az emberek kollégák, az anyám, a lakókörnyezetem. Eleinte mindenkinek elmondtam mit hogyan csinálok, semmi sáros dolog nincs benne. De most azt érzem, nem bírok el ennyi megjegyzést, és ami már az én hibám: a jóindulatú bókokat se viselem könnyen. Ebből a szempontból jobb volt "láthatatlannak" lenni. Tudom, elül idővel a dolog, minden csoda 3 napig tart, de addig nagyon frusztrál. Mit tehetek ellene, mit javasoltok?

2020. máj. 12. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen emberekkel nem sokat lehet tenni, fogd fel ezeket e megjegyzéseket magadban úgy, hogy ezek azt bizonyítják, amit teszel jelenleg, az jó, eredményes.

Nekik meg válaszolj lehetöleg valami hülyeséget, amivel elfoglalják az agyukat. Vagy visszakérdezel olyasmit, ami kifejezetten kínos nekik.

2020. máj. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem sose idegesített az ilyesmi. Mindenkinek elmondtam hogy edzek meg egészségesen eszek aztán annyi.
2020. máj. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Légy büszke magadra, a hitetlenkedés a legnagyobb dícséret. Csak irigyek.
2020. máj. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tabbouleh ***** válasza:
100%
Szerintem is csak irigyek. Te teszel a céljaidért, ők meg csak ábrándoznak.
2020. máj. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!