Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék ha gyógyszer...

Hogyan fogyhatnék ha gyógyszert szedek(pszichiátriai)és mellé falásrohamaim is vannak?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta küszködöm a súlyommal,mindig vékony akartam lenni.De sose lehettem,egyszerűen nem ment.És most 18 évesen elértem oda hogy elegem van,nem bírom tovább és le akarok fogyni,de ezek a dolgok mellett nem hiszem hogy mehetne..már tényleg tanácstalan vagyok(nem kevés túlsúlyom van,ha szigorúan nézem akkor legalább 50 kg)beszéltem erről már dietetikussal is de egyszerűen folyamatosan csak ennék.Azt kívánom lennék inkább anorexiás,mint bálna
2023. márc. 9. 01:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Járj futni, az sokat segít mellesleg a pszichés állapoton is. Nekem depresszióban is segített.
2023. márc. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha ennél valamit ok nélkül, csak az ízéért, akkor helyette inkább igyál valami finom, cukormentes, nullkalóriás dolgot.
2023. márc. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek menj el pszichológushoz, mielőtt olyan gondjaid is kialakulnak, amelyeket sokkal nehezebb lesz orvosolni
2023. márc. 9. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Másik gyógyszer! Én nem vagyok egy édesség mániás alap esetben hidegen hagy, de volt olyan gyógyszer, hogy konkrétan iszonyat módon elkezdem édességet enni,és jeleztem a dokinak, hogy ez nem jó, 11 kg plusznál váltottunk
2023. márc. 9. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Nyugodtan lehetne falásrohamod zöldségre és sovány húsra.


De egyébként úgy látom, minden hibás, csak te nem.


Kimásolok pár szót:

Küszködök, nem ment, nem hiszem hogy mehetne, folyamatosan csak ennék.


Én is szedtem ilyesmi gyógyszert (4 félét), valóban nehezebb vele fogyni, de azt kellene megérteni, hogy nem létezik olyan gyógyszer, ami kalóriát termel a semmiből. Kémiai paradoxon. Ha neked 2.000 kalória kell a szintentartáshoz, nem létezik olyan készítmény, hogy ha te 1.500-at eszel, akkor nem fogysz.


Mindenről szó esett, csak arról nem, mit eszel. Lefogadom, nem levessel, főzelékkel, és roston hússal lenne tele.


Egy jókora akaraterő kell(ene) hozzá, és az csak kicsit nehezíti, hogy gyógyszert szedsz.

2023. márc. 9. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne kívánd az anorexiát, van a családomban, iszonyú betegség.

Lehet nem megfelelőek a gyógyszereid, ha mentálisan rendben lennél, nem "kellene" tömd magad.

2023. márc. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

5

Ne mondj már hülyeséget. A falásroham soha nem húsra és zöldségre van. És mindig oka van. Amit kikell deríteni mi okozza és csak utána tudod kezelni. Az akaraterő falásrohamkor nem játszik. Biztos nem volt még neked, mert akkor nem beszélnél össze vissza.


Kérdező, 50 kiló feleslegnél kivizsgáltatnám magam. Nekem is voltak falásrohamaim és cukrosat, szénhidrátot akart a szervezetem. Voltam cukorterhelésen és ki is derült az inzulinrezisztencia. Azóta annak megfelelően diétázok. Megszűntek a falásrohamaim. Nem is hittem volna.

2023. márc. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

7: 10-ből 9 ember falásrohammal magyarázza a nagyon gyenge akaraterejét.


Azóta annak megfelelően diétázok. Megszűntek a falásrohamaim.


Na, szóval ha olyanokat enne, amiket írtam, megszűnne, ugye?


Ki is ír hülyeségeket és ki fikáz másokat úgy, hogy egyik szavával üti a másikat?

2023. márc. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Édes jók, én pont azért írtam, hogy sosem voltam rákattanva az édességre, mert nem , de volt egy gyógyszer ( antidepresszáns) amitől iszonyat elkezdtem édességet zabálni, igen este is képes voltam lemenni és venni, és bezabálni, ha egy gyógyszer így hat akkor b.szhatod az akaraterőt,

Jeleztem a dokinak, ,mást írt fel

2023. márc. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

8

Egy igazi falásrohamban nincs olyan hogy akaraterő. Bármit is mondasz.

2023. márc. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!