Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok egészséges recepteket...

Tudnátok egészséges recepteket ajánlani amik finomak is?

Figyelt kérdés
ebéd tízórai bármilyen étkezésre
2023. márc. 12. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Szerinted mi az, hogy egészséges? Definiáld!
2023. márc. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

#1

Ugyanez vonatkozik a finom-ra.

2023. márc. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

A kérdést csak az nem érti, aki nem akarja.


Egészséges: kevés, vagy semmilyen adalék, nem tocsog a zsírban, nem szénhidrát a fele, stb.


Finom: ez szubjektív, de egy sütőben sült mellfilé nem finom, mert száraz, a bolti salátakeverék ízetlen és jellegtelen, stb.


Toroskáposzta

sütőben sütve Balcsi hekktörzs (Metro)

zöldséges-gombás leves

egyben sült zöldséges fasírt

bolognai (ha televágod cukkinivel, köret sem kell, tudom, hogy fura, de én így szoktam)

0,1%-os joghurt (Lidl) + erdei gyümölcs összetörve + egy kanál útifű maghéj (besűríti) és kaptál egy full adalékmentes joghurtot, amiben semmi szemét nincs, jelentéktelen kalóriával

Hirtelen ennyi.

2023. márc. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
A toroskáposzta minden csak nem egészséges!
2023. márc. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
:DDDDDDD Miért is nem? Hús + káposzta.
2023. márc. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

"kevés, vagy semmilyen adalék, nem tocsog a zsírban, nem szénhidrát a fele"

Ettől a Nők Lapjás klisétől lesz valami egészséges? Mi a problémád a szénhidráttal egyébként? A szénhidrát egy dietetikai és fiziológiai szempontból esszenciális makrotápanyag? Miért egészséges, ha valaminek kevesebb, mint az 50 százaléka szénhidrát?

"Toroskáposzta"

Miért egészséges a sertéslapocka, vagy egyéb zsíros vöröshús? Miért egészséges a füstölt kenyérszalonna?

2023. márc. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Te kiforgató szerencsétlen, aki hülye a témához, de azért belepofázik...


Írtam, hogy baj van a szénhidráttal? A túlzott szénhidrát bevitel KÁROS, AMI TÉNY! (Kövérségünk története c. sorozatot ajánlom a figyelmedbe, hátha kevésbé leszel sötét.) Bővel elég NAPI 100 gramm ch, a maradékot a szervezet állítja elő pl. testzsírból.


A lapocka zsíros, én karajból csinálom, de persze gondolom neked az is új, hogy egy kaját nem 1 módon és alapanyagokból lehet elkészíteni, ugye?!


Az állati zsírban pedig vannak olyan zsírsavak, melynek iktatása az étrendből hiánybetegségekhez vezethet! Valamennyi KELL!


Még valami???

2023. márc. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Húúúú de jó annak aki ilyen okos.

Kívánok nagyon hosszú és egészséges életet.


(Lidl-es joghurton és napi egy kanál besűrített utifű maghéjjon) 🤣

2023. máj. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én régen gyrost ettem mindig teljeskiorlésu tortillaban meg light gorogjoghurtal
2023. jún. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!