Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyárra szeretnék leadni 10-15...

Nyárra szeretnék leadni 10-15 kg-ot, milyen módszerekkel?

Figyelt kérdés

Nyárra szeretném leadni a súlyfeleslegem ből: 162 cm / 68 kg vagyok. A mozgást itthon szeretném megoldani vmien tornával, tudnátok ajánlani olyat amit innen netről is be lehet szerezni? És ilyen étrendet javasóltok? Vagy kezdjek el valamilyen fogyókúrát?

Bunkók kíméljenek... 14/L


2010. márc. 9. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nem akarod fiatalon tönkre tenni az immunrendszered, a tested, a lelked, az életed, akkor NE FOGYÓKÚRÁZZ!!! Én a sajt tapasztalataimról beszélek, szóval amiket most leírok nem légből kapott dolgok. 15 éves voltam mikor elkezdtem fogyózni, nagyon sok módszert kipróbáltam, de a kedvencem a koplalás volt, mert amikor ettem valamit rögtön bűntudatom lett. Csináltam olyan dolgokat, hogy 3 napig voltam el egy tükörtojáson meg nem ettem 1 héten keresztül semmi mást csak kétszersültet. Szóval az evészetem vagyis annak hiánya már az anorexiás kategóriát súrolta. Mellette mozogtam, rengeteget, futni jártam minden nap 40 percet, korizni 30 percet, meg este minden nap megcsináltam 200 felülést. (nagyrészt a hasammal volt bajom) Ezekkel a dolgokkal úgy tönkre tettem magam hogy most itt vagyok 21 évesen, szültem egy gyereket és olyan vagyok mint egy mamut. 100 kg voltam mikor szülni mentem 7 hónapja, most 84 vagy, de ennél lejjebb nem megy, a terhesség előtt csak 1-2 kg-val voltam könnyebb, de legalább egy 20-ast szeretnék leadni de akármit csinálok egyre kövérebb vagyok. :S

Ja jót akarsz magadnak ne fogyózz, nem éri meg. Mozogj azzal kárt nem tesz benned, a fogyókúra az nem neked való. Látod én annyira túlzásba vittem, hogy kihat az egész életemre. Pedig én is csak 55 kg-ról kezdtem és csak 4 kg-t akartam fogyni és ide jutottam:(

Tessék,mozogj erre: http://www.youtube.com/watch?v=QIkjXTLKFv0&feature=related

nekem nagyon tetszik csak irigy vagyok a lányokra :D:S

2010. márc. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne fogyózz, csak válts egészséges életmódra, de azt tartósan.

Egyél sok gyümit és zöldséget. A hús mellé salit. Főleg csirkehúst. Sok folyadék, semmi cukor és tészta.

Este min 30-40 perc futás.

2010. márc. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat: D Még írjatok
2010. márc. 10. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!