Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak az állandó...

Mit csináljak az állandó éhségérzetemmel?

Figyelt kérdés
Menstruáció előtt egy héttel megbolondulok és folyamatosan eszem. Csak a kajára tudok gondolni. Most ettem meg a vacsorámat, ami eleve nagy adag volt (4 főtt tojás, két szelet tk kenyér sonkával, fél zacskó jégsaláta) és már megint éhes vagyok, pedig a hasam tele van. Teljesen el vagyok keseredve, mert ilyenkor mindig feljön +2 kg, amit normál időszakban leadok, de ugye így nem tudok rendesen lefogyni… Sportolni szoktam, de az még jobban fokozza az étvágyamat.

2023. márc. 28. 18:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
A vacsora összetételén változtass, két tojás elég, egy szelet kenyérrel sonka nélkül, és sok saláta, de ne jégsalátát önmagában, hanem vegyes zöldségeket - paprika, paradicsom, cékla, sárgarépa, zeller, uborka, káposzta vagy amit találsz - és ezeket ne ecetes lével öntsd fel, hanem tegyél rá 2 dl joghurtot, vagy kefirt, tetszés szerinti füszerekkel. Sokkal laktatóbb, jóval kevesebb kalória és egészségesebb is. A salátából csinálhatsz dupla adagot, a másik felét késöbb, este megeheted.
2023. márc. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Elég furcsa válasz arra a kérdésre, hogy "állandóan éhes vagyok" az, hogy "egyél kevesebb kalóriát", még ha elvileg laktatóbb is.
2023. márc. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Mikor érzed ezt az érzést, igyál meg egy-két pohár vizet. Tapasztalatból mondom, hogy jó lesz.
2023. márc. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Egyél laktatóbb ételeket,amiket szeretsz, pl. a gomba nagy részben tartalmaz folyadékot, ezért laktató és kevesebet hízol tőle.
2023. márc. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
A kérdezönek az a gondja, hogy a menzesz alatt összeeszik mindent és hizík töle. Erre szerintem a kevesebb kalóriás, laktató étel a megoldás!
2023. márc. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez a bajom :\ csak en edeset kivanok!
2023. márc. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én azt vettem észre magamon, hogy akkor lakom jól, ha valamilyen meleget is eszem. Például nekem a te vacsid előtt vagy után még kellett volna például egy bögre (instant vagy igazi) paradicsomleves.


Vagy bármilyen leves.. Vagy egy spenótfozek például.. Szóval én hideg kajakkal nem lakok jól akkor se, ha sokat eszem.. Viszont egy tányér meleg valamitől meg igen.

2023. márc. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

az a +2 kg nem háj, hanem kaka és víz.

amúgy esélyes, hogy valami tápanyaghiányod van, vas, magnézium, stb...

2023. márc. 29. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
21%
A salvus víz segíthet, de azt lehetőleg éhgyomorra kell inni.
2023. márc. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg mavnézium dúsabban étkezni, vagy szedj ezen a héten magnézium pótlást :) Nem biztos, hogy mindenkinek ez áll a háttérben, de nagyon sok esetben a megnövekedett magnézium igény miatt nő az étvágy, vagy kezded el kívánni a csokit. Ugyanis a kakaónak nagyon magas a magnéziumtartalma.

Egyébként teljesen normális, hogy ilyenkor többet mutat a mérleg, akkor is, ha nem eszel többet, ugyanis több vizet tart vissza a szervezet havi előtti időszakban. De annak gyorsan le is kell mennie.

2023. márc. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!