Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az a trend, hogy a lányok...

Az a trend, hogy a lányok deszkavékonyságúra akarnak fogyni, míg a fiúk téglafal hasat akarnak gyúrni, felgyorsult vagy épp ellenkezőleg?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 2. 17:33
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
70%
Elég szomorú ez. És akkor még néhánynál elvárás is társkeresés szempontjából. Bolond ez a világ, és még forog is.
2023. ápr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
61%

Addig oké, hogy darázsderék, de lassan a lopódarázsénál* is vékonyabb a divat.


* [link]

2023. ápr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos ez van
2023. ápr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
71%

Elég fiatal vagyok, szóval nem tudom régen mi volt a trend, viszont, ami most megy a lányoknál, az szomorú.. Legalábbis a kisebb korosztályban (14-16 év)


Mindenki lapos hasat akar, 160cm 50kgosan is fogyni szeretnének. Csak nézd vissza kérdéseket, 1 oldalon találsz 3 olyat, ahol tini kislányok fogyni akarnak már az egyébként is anorexiához közeli testsúlyukból.. Ennek oka szimplán csak a közösségi média, és az, hogy mindent elhisznek, amit ott látnak.


A fiúk részéről nem tudom mi a helyzet, de sosem láttam még olyan kérdést kiírva, ahol egy fiú akarna kockahasat és amiatt szeretne "éhezni". A kockahassal semmi probléma egyébként. Azzal már annál inkább, hogy valakin 0 izomtömeg van, és úgy is kockahasat szeretne..


Meg hát, nem mindegy, ki honnan tájékozódik. Ha megfelelő embereket követsz a közösségi médiákon, akik nem mindig a tökéletes szögben, tökéletes fényekkel lévő képeket posztolnak, akkor rájössz, hogy nem minden arany, ami fénylik :)

2023. ápr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
75%
Ez már jópár éve elavult. Pont hogy nem a vékony most a divat ami sokáig volt, hanem az egészséges testtömegű sportos nők. Mindenki erős, kerek fenékre gyúr kb és hangsúlyosabb combokra, nőiesebb idomokra. Most hogy mi van a kifutón az senkit se érdekel, külön világ. Ott azért kell a deszka, hogy minden ruhát be tudjanak mutatni, de egyébként a formás nő most az ideál.
2023. ápr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
84%
Nincs ilyen trend már.
2023. ápr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
81%

Ebben a topikban? Igen, aránytalanul sok az anorexiás.


A való életben? Pont hogy inkább a kerek, izmosan formás nők a trendik.

2023. ápr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
87%
am 90es evek heroin chic (kate moss, ...) mar reg nem divat. most a sportos volt a meno modellek mint pl Heidi Klum. Viszont evvel a hulye Bella Hadid-al vissza jön es a 90-es evek meno nezzunk ki mi heroinos csajok divat. beesett arc, feher bor, vekony...1szoval betegnek. minden korszaknak megvan a maga szepsege...volt amikor a dundi nok voltak a menok. eljon az is megint.
2023. ápr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem eddig aránylag lelassult. Sokkal inkább a formásabb (már már természetellenesen gömbölyű itt-ott) volt a divat. Ellenben ez valószínűleg hamarosan változik, vagy már pont változóban van. Nekem elég kétes érzéseim vannak ezzel kapcsolatban. A kétezres évek elején még nem volt, vagy nem ennyire social média. Kíváncsi vagyok, hogy fogják ezt kezelni, bár a tik-tok, instagram jelenleg is cenzúráz ebbe az irányba. Nyilván meglesz a kiskapu idővel, az a kérdés, hogy mennyire tudja tartani a tempót az adott platform. De pl a koreai divat az nem is nagyon változott, továbbra is a nagyon vékony testalkat (kpop pl. Arról az egész testalkat divatról önmagában sokat lehetne beszélni, mind a nőknél, mind a férfiaknál).

Amiért a platformokat ennyire felhoztam: korábban is ilyeneken terjedtek az ana tippek és beszélgetések (myspace), ami erősen fokozta az elterjedését. Magyarországon talán kevésbé volt jelentős, de erre megesküdni nem mernék. Az is érdekes lesz, hogy a FA mennyire marad továbbra is jelen ezzel szemben.

2023. ápr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
15%
Hát szerintem meg sok pasinak ugyan úgy vékony 40/50kg-os lányok jönnek be. Ismerek egy igazán vagány, magas és jó kiállású, kicsit izmos srácot, akinek elég sok nőnél lenne esélye, de nyilván neki is nagyon vékony lány kellett...
2023. ápr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!