Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Cola zero tényleg étvágyat...

Cola zero tényleg étvágyat csinál vagy épp ellenkezőleg, eltelít nem éhezel meg tőle?

Figyelt kérdés
Mi a tapasztalatod? Melyik a legfinomabb cola zero? Este lehet inni,vagy felpörget es nemblehet tőle aludni? Még nem ittam,mindeig csak vizet iszom,ki szeretném próbálni.

2017. máj. 12. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
sokkal karosabb mint a sima kola es elne hidd h nincs benne kaloria
2017. máj. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Miért lenne benn kalória? A sima kólába a kalóriát a cukor adja, ebben pedig édesítőszer van. Ne okoskodj, ha hülye vagy a témához. Ember függő, engem laktat, de más lehet éhes lesz utána.
2017. máj. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel nem egészségtelenebb a zéró mint a sima kóla,de legalább kcal nincs benne.
2017. máj. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elalvást mennyire nehwzíti meg?
2017. máj. 12. 17:43
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Emberfüggő, kit mi laktat és kit mi pörget fel, koffein ide vagy oda. Van, akire a tea is hat, rám a tea és a kávé nem, a kóla igen, de van, akire a kóla sem hat, simán alszik utána, mint a tej.

Az ízre nem tudok mit mondani, én utálom az édesítőszeres egészségtelen lötyiket, soha nem ittam cola zerót.

2017. máj. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hízlal, vagy az ellenkezője, de az édes ízt a szerverezet érzékeli, és nem mennék bele, mert bonyolult, de egy sor válasz (magára az édes ízre) miatt erősebb lehet a sóvárgás, esetleg éhes is lehetsz tőle.(Persze ha eszel mellé, kevésbé, vagy egyáltalán nem érvényesek ezek az állítások,de kajája is válogatja.)
2017. máj. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a cukormentes üdítő az -esetek 80%-ban elveszi az étvágyamat.

Engem a kóla nem pörget fel.

2019. jún. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bírom ezt az "El ne hidd, hogy nincs benne kalória", "El ne hidd, hogy nincs benne cukor, csak a felirat más" dumát...


Akik ezt nyomatják, abba belegondoltak, vajon mennyire érné meg egy világvezető cégnek az, ha mást írnának az összetevőkhöz, mint a valóság? Hogy ezzel emberéleteket tennének kockára, pl cukorbetegek életét, aztán a szart is kiperelhetnék belőlük? Mielőtt leírtok valami fa$zságot (akkor is, ha eltelt 2 év), gondolkodjatok már...


Én amúgy évek óta iszok ilyeneket, nálam nem befolyásol semmit.


De ha iszom akármilyen üdítőt, egyből kiérzem, ha véletlenül cukor van benne, rosszul vagyok, minden bajom van. Pedig nem vagyok cukorbeteg, de nem bírja a szervezetem a "folyékony cukrot"....

2019. júl. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!