Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sérülésem,műtétem miatt...

Sérülésem,műtétem miatt sajnos már nem leszek a régi,és a futás,sport most a múlté,a betegségem miatt sokat feküdtem és tunya testű lettem(főleg hasra).Van valamilyen mozgás nélküli alternatíva a fogyáshoz?

Figyelt kérdés

37 éves ffi vagyok

Fogyasztó szerek mennyire tesznek csodát? Mit tennétek a helyemben?



2023. ápr. 18. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

"Van valamilyen mozgás nélküli alternatíva a fogyáshoz?"

Sérülés, műtét, betegség után egy orvossal/gyógytornásszal kéne konzultálni, hogy milyen mozgásformák ajánlottak számodra. Egyébként a fogyás az étrendi kalóriadeficiten múlik, aminek maximum támogatója lehet a mozgás. Mennyit tudsz a kalóriaszámolásról?

"Fogyasztó szerek mennyire tesznek csodát?"

Semennyire, átverések. Sajnos látszik, hogy kicsit sem vagy képben. Olvasd el az alábbi cikket, és ismerkedj meg a kalóriaszámolás alapjaival, mert így lesznek bajok:

[link]

2023. ápr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Séta nem annyida megterhelő
2023. ápr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp építs vissza valamilyen mozgást, különben minden szerved leépül, először az izomzat, de utána többi, amit nem tartanak az izmok és amelyek nem jutnak elegendő oxigénhez. Az agy is. Gyógytornász segít.
2023. ápr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincsenek fogyasztószerek.


Ha kisebb az aktivitásod, vissza kell venni a kalóriabevitelből. Ha annyit veszel vissza, hogy kevesebbet egyél, mint amennyit a szervezeted felhasznál, akkor pedig fogyni fogsz.

2023. ápr. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hacsak nem bénultál le nyaktól lefelé, akkor bizony tudsz sportolni, legfeljebb nem úgy, nem azt, mint eddig.


Fogyni meg kalória deficittel lehet.

2023. ápr. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!