Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fél éve szültem az ikreket...

Fél éve szültem az ikreket császárral. Ilyen jelenleg a hasam..ez még fog javulni? Egészségesen eszem,elkezdtem járni kezelésekre.(kavitacio, zsirfagyasztas)mert még van rajta sok felesleg.

Figyelt kérdés
[link]
2023. ápr. 22. 09:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez zsír és logó bőr, plasztika a megoldás plussz diéta és heti 3 napot nyugodtan elmehetsz edzeni ha van apja a gyereknek.
2023. ápr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
A bőröd nyúlt meg , azon pedig csak plasztika segít. Ettől persze még lehet benne zsír is amit leadhatsz,de a lényeg nem változik. A felesleges bőrt csak műtéttel lehet majd leszedni.
2023. ápr. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hasonló kötényhasam lett a harmadik gyerek után. Ha a mostaninál 5 kilóval kevesebb vagyok, akkor alig látszik, mert szépen lelapul a hasam. Szóval a fogyás mindenképpen segít rajta esztétikailag. De az a hupli, mintha a varrásnál túl erősre húzta volna a madzagot a doki, az akkor is ott van, csak akkor már nem látszik nadrágban.
2023. ápr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
sportolsz?
2023. ápr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Kedves 11es igen van Apja a gyerekeknek,de örülök hogy a fenekemen lyuk van ha hiszed ha nem.

És igen diétázom.

2023. ápr. 23. 20:50
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
es sportolsz is?
2023. ápr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
69%
Kedves kérdező ha van apja a gyereknek akkor vagy vegye ki a részét legalább amíg kikapcsolódsz, vagy amíg elmész mozogni, vagy azt hitted hogy majd csiribú csiribá magától eltűnik? Szültél egy ikreket, ez azért duplán annyira durva mint egy sima szülés, megérdemled a mommy makeovert, de fontos hogy addig kikapcsolodj legalább egy kicsit valahogyan.
2023. ápr. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Jelentős zsírréteg is van a pocakodon,de a vágás felett közvetlen a logós rész bőr. Lassan fogyj,tekercseld,kenegesd.Vannak bőrfeszesítő krémek,gépek,kezelések,nem kell egyből plasztika. Láttam ilyet már és gyönyörű lapos lett. Sőt, enyém is ilyen volt, aztán lefogytam és lelapult,de ahogy hízok egyből oda megy ahol neked is a problémád van vele. Gondolom te sem hasszorítóztál. 😔 Nekem az orvos nem engedte,nagyon bánom,hogy nem szegűltem ellen neki.
2023. okt. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Igen van még mindig zsír, igyekszem mindent csinálni, remélem az évek segítenek és a kitartás.

Próbálok lassan fogyni,figyelve étkezni.

Nem,én sem használtam,orvos javaslatára én is mert hogy el lustulnak az izmok...

2023. nov. 1. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!