Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki írna nekem egy fogyókúrás...

Hosszúhajú kérdése:

Ki írna nekem egy fogyókúrás étrendet?

Figyelt kérdés

nem privátban gondoltam, hanem itt. méghozzá azért mert olyan gyakran tapasztalom, hogy más-más elképzelések léteznek a jó diétáról. itt viszont nyíltan véleményezhetnénk egymás elképzeléseit.

a paraméterek: 47 vagyok, nő, 10 kilót szeretnék leadni, főzésre alig van lehetőségem, sütni egyáltalán nincs, ezért leginkább olyan ételekre gondoltam amiket nem kell órákig készítgetni, minél egyszerűbb. napi egy órát kocogok. sokszor kezdtem már bele különböző étrendekbe, de minél tovább csináltam annál többet híztam. ezért gondoltam hogy olyanra bízom aki ért hozzá.



2023. ápr. 22. 17:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha így állsz hozzá, felesleges bárkinek étrendet írni. Kb semmi munkát nem akarsz bele fektetni.

Mivel Sokkal biztosabb ha magad főzöd az ételeidet, így tudod is, hogy mi van benne, pontosabban tudsz számolni, ezáltal biztosabb eredményeket elérni.

Kb a 2 dolog amit nem kell órákig csinálni, se főzni az 1. a saláta, de gondolom nem azon akarsz élni, nem lenne szerencsés. A másik a szendvics, de az is nagyon unalmas és egyoldalú.

Ha nem akarsz kaját főzni, nincs más út, számolj kalóriát. De kész, félkészételekből az összetevői miatt nem biztos, hogy beleférsz egy hosszútávon élhető, tartható kalóriakeretbe.

2023. ápr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%

Írni egy étrendet, ami egy külön "tudomány" és jobb esetben diplomás dietetikus kell hozzá, méghozzá teljesen ingyen, egy anonim oldalon?


Bocsánat, hogy megkérdezem, de, jól vagy?

2023. ápr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Pl egy dietetikus szakember. Akinek ez a munkája, ért hozzá.
2023. ápr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
4%

Nekem a tesi és biológia tanárom javasolta

A fehér szénhidrátot hadjam el meg a fehér cukrot egyek több fehérjét is igyak sok vizet vagy teát de én ezt kicsit át varjaltam akiket mindtak a cukort el hagytam meg a kenyér féleket

És napi olyan 800kaloriat eszek

És ezzel a módszerrel fogytam 4honal alatt 42 kg 122kg voltam és 167 cm 17/f

2023. ápr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Az a dietetikus fog neked ilyet írni, akinek fizetsz érte. De főzés nélkül nem lehet megúszni.
2023. ápr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
4. gratulálok!!!! És gyakorlatilag csak ennyi változtatást csináltál? Bár a kalória mennyisége az valóban nagyon alacsony amit ettél
2023. ápr. 22. 18:59
 7/21 anonim válasza:
100%
Ha tényleg fogyni akarsz, olyan módszerrel amivel nem károsítod az egészséged, akkor muszáj lesz időt belefektetni.
2023. ápr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%
Inkább keress fel egy dietetikust, aki személyre szabottan tud neked segíteni, mert ezt tanulta. Persze az nem lesz ingyen. De sokkal jobban jársz vele, mint bármely random idegen "csodaétrendjétől".
2023. ápr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Van itt a kerületben diabetológia szakrendelés nem tudom hogy jogosult vagyok e igénybe venni ha nem vagyok cukorbeteg de meg fogom próbálni mert magán úton semmi pénzem rá
2023. ápr. 22. 19:19
 10/21 anonim válasza:
16%
4 válaszoló vagyok, igen csak ennyi változást csináltam
2023. ápr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!