Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki írna nekem egy fogyókúrás...

Hosszúhajú kérdése:

Ki írna nekem egy fogyókúrás étrendet?

Figyelt kérdés

nem privátban gondoltam, hanem itt. méghozzá azért mert olyan gyakran tapasztalom, hogy más-más elképzelések léteznek a jó diétáról. itt viszont nyíltan véleményezhetnénk egymás elképzeléseit.

a paraméterek: 47 vagyok, nő, 10 kilót szeretnék leadni, főzésre alig van lehetőségem, sütni egyáltalán nincs, ezért leginkább olyan ételekre gondoltam amiket nem kell órákig készítgetni, minél egyszerűbb. napi egy órát kocogok. sokszor kezdtem már bele különböző étrendekbe, de minél tovább csináltam annál többet híztam. ezért gondoltam hogy olyanra bízom aki ért hozzá.



2023. ápr. 22. 17:19
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Ez durva recept :) ez valo annak aki vissza is akár hizni , mert ez kevéssé életmód váltás hanem az évtizedek alatt kemény munkával felszedett kilók leadásának megpróbálasa pár hét alatt.
2023. máj. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!