Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki írna nekem egy fogyókúrás...

Hosszúhajú kérdése:

Ki írna nekem egy fogyókúrás étrendet?

Figyelt kérdés

nem privátban gondoltam, hanem itt. méghozzá azért mert olyan gyakran tapasztalom, hogy más-más elképzelések léteznek a jó diétáról. itt viszont nyíltan véleményezhetnénk egymás elképzeléseit.

a paraméterek: 47 vagyok, nő, 10 kilót szeretnék leadni, főzésre alig van lehetőségem, sütni egyáltalán nincs, ezért leginkább olyan ételekre gondoltam amiket nem kell órákig készítgetni, minél egyszerűbb. napi egy órát kocogok. sokszor kezdtem már bele különböző étrendekbe, de minél tovább csináltam annál többet híztam. ezért gondoltam hogy olyanra bízom aki ért hozzá.



2023. ápr. 22. 17:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
28%
Diétás kajára hogy lesz pénzed? Mert fontos hogy minőségi ételeket egyél, amik nem olcsóak. Pláne egy fogyókúrás étrend többe kerül, mint egy hagyományos.
2023. ápr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
85%

4. Majd aztán meglátod később,hogy ennek a förtelmes módszernek milyen következményei lehetnek hosszútávon.

Tudod koplalni egészségtelen.

Én 2200-2500kcal közti napi normál étkezéssel és aktív sporttal, szépen lefogytam pár év alatt, és ezt életem végéig lehet is tartani vitaminhiány, tápanyaghiágy, fáradtság, farkaséhség, falási rohamok, hajhullás, egyéb negatív mellékhatások nélkül.

800kcalóriás kiéheztetésnek idővel csúnya vége lehet. Többek közt fokozza a hízékonyságodat, és ha nem tartod életed végéig, baromi gyorsan vissza fogsz hízni. Akár többet is, mint amit fogytál, ami szintén nem normàlis egészséges mennyiség 4 hónap alatt.

Tapasztalatból írom, hogy ez nagyon nem ajánlott! De ha éhezni akarsz életed vegéig, vagy össze-vissza jojózni a súlyoddal még 60-70 évig koplalni, hát...Te tudod.

2023. ápr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
79%

11-es válaszoló

Miért is dràgàbb a diétás kaja?

2023. ápr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
67%
13. Ha jól van összerakva, összességében nem drágább😊
2023. ápr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
100%

14.

Pont ezért kérdezem 😄

Nekem írtak màr étrendet, és làttam is pàrat.

Nem dràgább mint a mirelit kaja meg a virsli.

2023. ápr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
8%
Szóval 37 kiló akarsz lenni... Mégis minek? Inkább egy megfelelő pszichológust keress fel, aki segít megfejteni, mit vetítesz ki, amiért sanyargatni akarod magad. Az ilyesminek mindig van oka, és hidd el, ha azzal foglalkozol, és kezeled, csak fogod a fejed, hogy miért akartad tönkre tenni magad.
2023. ápr. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
91%
16: 47 éves.
2023. ápr. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
20%

#17 oooohhh!

Bocsánat :D Este már fáradt voltam ezt felfogni.

Ezesetben: azért nincs fix mindenkinek bevált étrend, mert nem létezik ilyen. Ezért van erre egy szakma, ahol azt tanítják, hogyan kell étrendet írni. Nem csak a korod, nemed határozza meg, hogy mitől fogysz. Legalapabb esetben is kell a magasságod, súlyod. És ez csak annyira elég, hogy a kalóriát körülbelül be lehessen lőni. Az összetétel meg vagy tapasztalat alapú, ehhez szoktak lenni a konzultációk, vagy vizsgálatokkal meg lehet állapítani, hogy milyen az emésztésed, hormonháztartásod, kell-e valamire speciálisan odafigyelni... Stb. És te azt várod, hogy random internetezők ezt távkézrátétellel meg tudják csinálni? :D

2023. ápr. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos venni nem lehet fogyókúrás ételt, tehát csinálni kell. Ha nincs erre időd energiád akkor a kalória számlálás a megfelelő.
2023. ápr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Szóval minél egyszerűbb, oké.


Lefőzöl valami levest. Tudsz főzni?


Reggeli: feketekávé 1 adag, 2 tojásból rántotta, 1 szelet pirított kenyér, paradicsom uborkával, 2 db bacon

Uzsonna: 1 alma vagy 1 banán

Ebéd: leves amit lefőztel egy tányérral, második: vegyeszöldseg - árulnak minden üzletben, csak beleteszed a vízbe és megfőzött, főtt csirkemell vagy grillezett akármi nem túl sok, 2 szelet

Uzsonna: 1 narancs vagy 1 alma vagy 1 műzliszelet

Vacsora: 2 vágás apró sajt 2 szelet sonka, hidegtál... Vágott zöldség, savanyúság


És kocogj jó sokat.

2023. máj. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!