Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy csinalja? Illetve hogy...

Hogy csinalja? Illetve hogy ferhet bele egy lanyba ennyi..

Figyelt kérdés

Sziastok.

18-23 evesek vagyunk, nagyobb barati tarsasag.


A multkor elmentunk plazazni, volt aki vasarolni akart cuccokat aztan moziba mentunk.

Az egyik lanynak közülünk nagyon vekony alakja van. De elkepeszto mennyit eszik. Egyszeruen nem ertem...


17.00kor elmentunk az Arenaba ott elosszor mindenki evett.

O a fozelekfalobol evett egy nagy adag Paradicsomos kaposztat ketto fasirozottal ivott egy fantat es utanna egy Tiramisut rendelt meg.


19.30 moziban egy nagy Nachos nagy cola es egy bounty


22.30kor haza fele menet a mekibol egy fagyi es sültkrumpli


En nem ertem...ez normalis ennyit enni es vekony lenni?


Nem egyszeri dolog volt. Mindig ha talalkozunk o az aki 2x annyit eszik mint a fiuk meg barki



#kövérség #karcsu alak #sokat eves #mertekesseg
2023. ápr. 28. 12:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
51%

1. Gyors az anyagcseréje

2. Rengeteget mozog/edz és egyébként is izgága alkat, egész nap "pörög"

3. Akkor eszik először aznap, mikor találkoztok, ahhoz képest nem sok kaja.

2023. ápr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
63%
Na, ezt a kérdést tolnám azok orra alá, aki szerint nem alkati dolog a testsúly. :)
2023. ápr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

1es azt netudom akkor eszik e elosszor. nemis kerdeznem meg tole mert joban vagyunk de ezt azert nem mernem is megkerdezni..


viszont az biztos hogy szeretem de teljesen idegbeteg neha :-D mar ugy ertem allandoan pörög mintha megallas nelkul vibralna a lany. beszel, ugral, tesz vesz , hangos. ilyen tipus. akkor ez lehet olyan sok kaloriat eget...


erdekes

2023. ápr. 28. 13:09
 4/24 anonim ***** válasza:
54%
Lehet beteg, túlműködik a pajzsmirigye. Amellett én is zabálhattam, fogytam.
2023. ápr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%

Honnan tudod, hogy mindennap így eszik?


A heti összkalória bevitel lesz mérvadó hízásnál és fogyásnál is.

Az, hogy ilyen alkalmakkor többet eszik, az még semmit nem jelent.

2023. ápr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%

Miért olyan félelmetes ez a kérdés, hogy nem mered megkérdezni? :)

Tiniként én is ilyen voltam. Csak akkor zabáltam, amikor kimozdultunk, de akkor két ember helyett. Egyébként nem. Otthon nem volt semmi nasi, üdítő, így megvolt az egyensúly, plusz rengeteget mozogtam. Napi több óra séta, plusz sok-sok táncóra. A buli se kocsmázás volt, hanem hajnalig tánc.

Nem alkati, hanem életmód miatt voltam vékony.

Ahogy ez változott, nem nem is maradtam annyi.

2023. ápr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 NTBS ***** válasza:
79%
Ha addig nem evett, akkor nem sok.
2023. ápr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%

2-es, én meg neked az 1-es válaszomat :)

A genetika, meg a "gyors" anyagcsere csak kisebb részben játszik közre, az életmód és a szokások a meghatározók.

2023. ápr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
50%
3. igen, nem gondolná az ember, de ez nagyon sokat számít, ez az edzésnek nem számító mozgással égetett kalória, ezért hiszik azt az emberek, hogy a másiknak sokkal gyorsabb az anyagcseréje, pedig ott csak kis különbségek vannak. Viszont egy pörgős és egy nem pörgős ember kalóriégetése között akár napi 800-1000 (!) kalória is lehet, az rengeteg.
2023. ápr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
84%
Igazából tényleg kitudja, hogy általában így szokott-e enni. Én pl. életem nagyrészében elhízott voltam, és most vagyok normál súlyú. Sajnos ha elmegyek valahova, akkor sokszor átesem a ló túloldalára, és túl sokat eszek. Ez nem egy jó tulajdonságom, tudom, próbálok is dolgozni ezen. Viszont a lényeg az, hogy ha valaki csak azt látja, hogy az ilyen éttermekben mennyit tudok enni, akkor lehet, hogy rólam is ez a véleménye, hogy hogy képes ilyen sokat enni, ha így eszik, hogy nem hízik el? Aztán azt pedig nem látja, hogy amúgy nem szoktam ennyit enni a többi napon. Szóval lehet, hogy ő sem szokott minden nap ilyeneket enni. Ezt így nem tudhatod.
2023. ápr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!