Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy csinalja? Illetve hogy...

Hogy csinalja? Illetve hogy ferhet bele egy lanyba ennyi..

Figyelt kérdés

Sziastok.

18-23 evesek vagyunk, nagyobb barati tarsasag.


A multkor elmentunk plazazni, volt aki vasarolni akart cuccokat aztan moziba mentunk.

Az egyik lanynak közülünk nagyon vekony alakja van. De elkepeszto mennyit eszik. Egyszeruen nem ertem...


17.00kor elmentunk az Arenaba ott elosszor mindenki evett.

O a fozelekfalobol evett egy nagy adag Paradicsomos kaposztat ketto fasirozottal ivott egy fantat es utanna egy Tiramisut rendelt meg.


19.30 moziban egy nagy Nachos nagy cola es egy bounty


22.30kor haza fele menet a mekibol egy fagyi es sültkrumpli


En nem ertem...ez normalis ennyit enni es vekony lenni?


Nem egyszeri dolog volt. Mindig ha talalkozunk o az aki 2x annyit eszik mint a fiuk meg barki



#kövérség #karcsu alak #sokat eves #mertekesseg
2023. ápr. 28. 12:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
42%
Hát figyi. Jelenleg 49 kilóval én is simán betolnék ennyit :D Vannak alkalmak, amikor meg is teszem. A többi alkalommal meg napi háromszor eszek reggelire zabkását, ebédre húst zöldséggel, esetleg valami plusz ch-s körettel, aztán estére mikor mit, néha egy szendvicset, máskor egy salátát, vagy levest... stb, mikor mennyire vagyok éhes. Emellett hetente ötször egy órát edzem, plusz a nyújtás, és napi szinten 15e felett lépek, de van, hogy 25e felett. Semmit nem jelent, hogy egy-egy alkalommal mennyit eszik az ember, hanem hogy összességében deficitben, vagy pluszban van. Ebben szerepet játszik, hogy a többi napon hogy eszik, illetve mennyit mozog. Az anyagcsere nagyon minimálisan számít csak, mindössze párszáz kalória eltérés lehetséges, kivéve ha az embernek túlműködik egy-egy hormonja, ami inkább átok, mint áldás, mert rengeteg egészségügyi kockázatot rejt magában.
2023. ápr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
12%

Én is ilyen vagyok, de én egész nap ilyen mértékben eszem.


#8 Én egész nap az ágyban fekszem, még se hízok, sőt.

2023. ápr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%

Ráadásul hizlaló ételeket is eszem.


#12 voltam.

2023. ápr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
62%

Sok magyarázat lehet.

- lehet hogy tényleg mindig sokat eszik de gyors az anyagcseréje

- alkalmi sokevő, máskor nem eszik ennyit

- sokat mozog, sportol, aktívabb

Stb


Az egyéni gyors anyagcsere viszont tény. Nem is kell messzire mennem, hogy ez egyértelmű legyen. A testvérem ilyen. 180 cm és mindig ilyen 60- max 65 kg körül volt egész kamaszkora óta. Vele nőttem fel, éveken át nap mint nap láttam mit mennyit eszik. Mindig rengeteget zabált, sportolni nem szokott. Poénból több hónapig számoltuk mennyi kalóriát visz be. Naponta 5-6000 között jött ki. Semmit nem hízott ez idő alatt sem.

Szóval könnyű annak osztani az észt kevés evésről, ne zabáljról, meg mértékletességről, aki halomszám zabálhatja a csokit, csipszet, sütit, kekszet, pizzát, stb büntetlenül mert egy grammot se hízik.

Én meg 3200-3500tól baromira elhíztam, majd ennél jóval kevesebbel 2300-2500-al nagy nehezen lefogytam, és vért izzadok, hogy tartani tudjam..

Ja és nem ő az egyetlen. Az ismerőseim közt van jó pár olyan aki hasonló alkat, és saját bevallásuk szerint nem mozognak, és sokat is esznek, de nem híznak.... Én megy egy tábla csokit sem tudok élvezettel megenni heti párszor:( mert nem fér bele.

Az élet igazságtalan.

2023. ápr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
87%
9-es vagyok, (meg 8. meg 1.), gondolom, aki lepontozott az ezt nem hiszi el...de miért gondoljátok, hogy ez nem így van? Vagy ha kényelmesebb továbbra is azt gondolni, hogy a másik ember egy mázlista, akkor ok, megértem, de attól még az igazság az, amit leírtam, aki nem hiszi, járjon utána.
2023. ápr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
36%
#12 vagyok. Ennyire irigyek vagytok, hogy csak a lepontozás segít rajtatok? 😀 Vagy szerintetek mindenki hazudik, aki nem hízik a sok evéstől?
2023. ápr. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
29%
Tömegel
2023. ápr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
36%

Vszeg egész héten alig eszik, hogy most elhitesse veletek, tud enni.


Nem mindenki ilyen, de a legtöbb vékony, "nagyétkű" lány kb heti 2x bezabál, amúgy meg fastol.


A külvilág azt látja, mennyire mázlis, amiért ennyit eszik, mégsem hízik, holott ez pusztán azért van, mert messze nem eszik eleget, amit gondosan titkol.


Vagy hánytatja magát.


Aki minden nap ennyit eszik, az lehetetlen, hogy vékony legyen.

2023. ápr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat. En mindenkit felpontoztam.
2023. ápr. 29. 03:06
 20/24 anonim ***** válasza:
58%

Aki egész héten nem eszik, az baráti társaságban sem tudna ennyit jóízűen enni, ugyanis már a felénél rosszul lenne.

Ez az elmélet itt kapásból megdőlt...

2023. ápr. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!