Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy csinalja? Illetve hogy...

Hogy csinalja? Illetve hogy ferhet bele egy lanyba ennyi..

Figyelt kérdés

Sziastok.

18-23 evesek vagyunk, nagyobb barati tarsasag.


A multkor elmentunk plazazni, volt aki vasarolni akart cuccokat aztan moziba mentunk.

Az egyik lanynak közülünk nagyon vekony alakja van. De elkepeszto mennyit eszik. Egyszeruen nem ertem...


17.00kor elmentunk az Arenaba ott elosszor mindenki evett.

O a fozelekfalobol evett egy nagy adag Paradicsomos kaposztat ketto fasirozottal ivott egy fantat es utanna egy Tiramisut rendelt meg.


19.30 moziban egy nagy Nachos nagy cola es egy bounty


22.30kor haza fele menet a mekibol egy fagyi es sültkrumpli


En nem ertem...ez normalis ennyit enni es vekony lenni?


Nem egyszeri dolog volt. Mindig ha talalkozunk o az aki 2x annyit eszik mint a fiuk meg barki



#kövérség #karcsu alak #sokat eves #mertekesseg
2023. ápr. 28. 12:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Genetikai és gyors anyagcsere. Tehát több mint valószínű hogy ektomorf.
2023. ápr. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"Ez az elmélet itt kapásból megdőlt..."


Ez az elmélet volt gyakorlatilag a tinikorom csak annyival megfűszerezve, hogy azért nem ettem egész héten, mert otthon nem volt mit. Ha hétvégén meghívtak, akkor bizony úgy toltam befele mindent, hogy a többiek hitetlenkedve nézték.

2023. ápr. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

18-23 között simán normális. A korral változik az anyagcsere, hormonháztartás, és fel fog majd szedni plusz súlyt.


Az étel, amit írtál, hogy evett, nem olyan vészesen sok.

2023. ápr. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóan cselekszem.

Igaz nem vagyok durván vékony, de egy vékony, sportos alakom van.


Sokat mozgok, heti 4 kondi, mellette joga, kardio.


Itthon nagyon figyelek arra, mit és mennyit eszem. Volt egy időszak, amikor már betegesen rá voltam állva a kajálásra és kalóriaszámlálásra. Ebben az időszakban nem is szerettem étterembe menni és amit ott ettem, az távol volt a zabálástól.


Viszont mióta egészségesebb hozzáállásom van az étkezéshez, azóta gyakori eset, hogy amikor elmegyünk itthonról, akkor simán megeszek egy nagy adag főételt és meg desszertet is kérek. Vagy elmegyünk fagyizni és megeszek 5 gombócot.


Összefoglalva: társasági eseményeken sokszor elengedem magam és megeszek bármit, ami elém kerül. Otthon azonban csak azt eszem meg, amit én készítettem és tudom, milyen a tápértéke. Nem éheztetem magam, de ez az életvitel tökéletes ahhoz, hogy tartsam a súlyom.

2023. ápr. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!