Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy rám jön az...

Miért van az, hogy rám jön az ehetnék naponta ugyanabban az időszakban? (többi lent)

Figyelt kérdés
Reggelikor, és a suliban nincs semmi gond. Eszek suliba is gyümölcsöt, joghurtot, meg szendvicset, amibe zöldség, sajt is van általában. Aztán hazaérek fél4kor, akkor megeszem az ebédem, próbálok nem teljesen kilakni. Aztán ezután kb 1 órával lesz ehetnékem, és akkor úgy érezm, hogy most nem ennem kell, vagy nem bírom ki. Pedig nem is vagyok éhes, csak ennem kell. És akkor ilyen hülyeségeket kapok csak be, ami gyorsan a kezembe kerül. Néha már mértéktelenül. És utána meg már úgy érezm, hogy nagyon tele vagyok, és nem is eszek már semmit. Nem tudom miért van. Valakinek valami ötlete, hogyan tudnék ettől megszabadulni? Mert szeretnék fogyni pár kilót, de ebbe ez nem fér bele...
2010. okt. 9. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

Mert az éhséged nem fizikális. Valamit pótolsz, illetve ezzel vezeted le a stresszt. Vannak barátaid, szoktál sportolni, jól tanulsz a suliban ? Nem hiányzik valami az életedből ? Ez döntő lehet fogyás szempontjából.


Tudom, mert én is ilyen voltam. Nekem még suliban is túl kivánatos volt a büfé, otthon pedig mivel egyedül is voltam és hiányzott is egy pár dolog az életemből ezért lehetetlen volt távol tartanom magam a kedvenc kajáimtól. De minden fejben dől el é ez nem egy elcsépelt mondás. Tényleg igaz.


Találd meg mi pótolná az evést és döntsd el, hogy holnaptól vége ennek a felesleges zabának.

2010. okt. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és épp ez az, hogy minden megvan, de nemtudom akkor... megpróbálom. remélem képes leszek rá. Ti hogy csináltátok?
2010. okt. 9. 18:09
 3/3 anonim ***** válasza:
47%
Hát.. nemtudom, mennyire lesz hatásos, de mi lenne, ha arra az időpontra betennél valami programot? Valami kötött dolgot, ami elvonja a figyelmedet. Ez csak felületes megoldás, mert lehet, hogy "cserébe" máskor tör Rád ez. De ezt tudom javasolni, azon kívül, amit az első válaszoló írt.
2010. okt. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!