Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » éreztetek már hasonlóan? Pokoli

éreztetek már hasonlóan? Pokoli

Figyelt kérdés
bezabáltam,kegyetlen rosszul lettem,annyira fájt a hasam,nem bírta a gyomrom az összevissza kaját,és pokolian érzem magam aludni se tudok,undorodom magamtól meg mindentől,szerintem 2napig nem eszek,de holnap tuti nem mert annyira rossz.és nem vagyok hülye,bocsánat,tényleg összevissza ettem és rengeteget,szerintem ennyi után mindenki így érezné,de már semmit se tehetek...:(
2010. okt. 9. 23:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez még nem is annyira sok. Én egyszer ennél sokkal többet ettem. Utána másnap nagyon szörnyű volt, egész nap fájt a hasam :S

2010. okt. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
keress fel egy pszichológust, mert ez a kajamennyiség KEVÉS még egy 5 évesnek is!!! (az egy dolog, hogy mind édesség, de egyáltalán nem sok sem mennyiségre, sem kalóriatartalomra!!!!! beteges, amit csinálsz, kezeltesd magad és emeld fel a lusta segged és sportolj!!!
2010. okt. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!