Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú, de nem tudom...

Tetszik egy fiú, de nem tudom hogyan mondjam el neki hogy kövér vagyok s félek az első találkozástól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

soha nem írtam még ide azért remélem hogy egy normalis valaszt is kapok majd.

szoval a lenyeg, hogy par napja elkezdtem egy fiuval beszelgetni instagrammon, tipikus szoke srac jo stílussal nagyon jokat beszelgetunk keso estig is.

mar felmerült a kerdes a talalkozasban, de en nagyon felek emiatt.

tudni kell, latta hogy nezek ki, legalabbis az arcomtol a torzsemig.

homokóra alakom van viszont teny túlsúlyos vagyok es nagyon nagyok a combjaim:( amihez hozza jar a pocak is. egyebkent teszek ellene, surun eljarok mozogni es tartom is a kalória bevételt is (egyebkent pajzsmirigyes vagyok)

nem tartom magam csunyanak legalabbis arcom szerintem szep jol is oltozkodok viszont nagyon bizonytalan vagyok a testemmel kapcsolatban.

mit kene tennem? beszeljem meg vele? vagy hagyjam az egeszet ?



2023. máj. 11. 18:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

10-esnek szól.

látom nem tudtad értelmezni amit írtam tudom sajnálni olvasd el ujra hatha sikerul másodjára ;)

2023. máj. 12. 18:41
 12/13 anonim válasza:
56%
Ha csak az számít neki, hogy nézel ki, akkor egy bunkó és találsz majd nála jobbat is, aki nem ennyire felszínes gyökér. Nem vesztettél semmit, jó is, hogy ilyen hamar kiderült, hogy mekkora egy bunkó.
2023. máj. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ezt a taplót te jó ég... jobban is jártál vele, hogy dobott.
2023. máj. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!