Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A kövér emberek hogyan tudják...

A kövér emberek hogyan tudják magukat elfogadni és miért nem kezdenek bele a fogyokúrába?

Figyelt kérdés

Szeretném leszögezni nem azokról beszélek akik valamilyen egeszsegugyi gond miatt hiztam meg.



En azokrol beszelek akik zabálnak mint az állat es ezert hiztak meg🤷‍♀️

Miert nem zavarja oket?

Hogyan tudnak igy elni?

Miert nem kezdenek el lefogyni?

Hogy tudnak tovabb is zabálni annak ellenere hogy pont hogy emiatt kerultek oda ahova


Miert jo nekik a koverseg minden negativ dolgaval egyutt elni??

A faradekonysag,izzadas,magasvernyomas,cukorbetegseg stb



Hogyan tudja valaki elfogadni magat tulsulyoskent?!?!?



Fokepp azokrol lenne szo akik nok,fiatalok es szemre megmondom hogy 150 kg simán van 🤷‍♀️



Nem,en nem vagyok túlsúlyos. Teszek ellen. Nehez.Sokszor lemondassal jar. Hizasra hajlamos vagyok.

De keptelen vagyok koverkent élni!


2023. márc. 10. 18:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Nincs kedvük hozzá, nekik így jó.
2023. márc. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%
Nekik lelki problémájuk van, és annyira utálják önmagukat, hogy úgy érzik, azt sem érdemlik meg hogy egészségesen nézzenek ki. Úgy gondolják hogy nekik mindegy, ezért az evés mögé menekülnek mert ez az egy ami boldogságot ad nekik.
2023. márc. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Igen enis pont erre gondoltam kb
2023. márc. 10. 18:37
 4/21 A kérdező kommentje:

2

Na erre viszont nem gondoltam hogy ilyen is lehet a dolog mogott

2023. márc. 10. 18:38
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek az evés jelenti a boldogságot. Egy-két TLC-n lévő Élet 250 kiló felettetet megnézel és rendkívül szomorú dolgokat fogsz látni.
2023. márc. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretném leszögezni nem azokról beszélek akik valamilyen egeszsegugyi gond miatt hiztam meg."

. Az ételfüggőség is egészségügyi probléma.

2023. márc. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy éve majd 120kg voltam és nem vettem észre. Komolyan, zabáltam, mint egy disznó, napi 6 pálcikás jégkrém vagy 3 zacskó chips plusz milka. Nem vettem észre, egészen addig amíg a párom telefonján néztük a képeket és meg nem láttam magam. Akkor fel sem ismertem magam és amikor rájöttem, hogy mivé lettem akkor kezdtem el változtatni. Azóta sikeresen ledobtam 30+ kgmot és még mindig küszködök, de látványosan jobban érzem magam
2023. márc. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
22%

Nincs olyan ma ismert egészségügyi betegség, ami hizlal.

(El ne kezdjétek a pajzsmirigyet és antidepresszánsokat, mert egyik sem termel kalóriát a semmiből.)


Másik ok lehet, hogy szarnak mások véleményére. Igazából szinte csak a párválasztásban előnyös, ha valakin nincs sok felesleg, egyébként 80 és 120 kilósan is ugyanúgy élik az életüket - max rövidebb ideig.


De szerintem a leggyakoribb ok, hogy vagy nincs kitartás, vagy nincs tudás a fogyózáshoz. Azért ahhoz erő kell, hogy a pizzáról és sültkrumpliról áttérjen valaki a levesre és főzelékre. A tudás is nagy probléma, mert azt hiszik, hogy ha majonézes krumplisalátát, vagy müzliszeletet esznek, attól majd fogynak.

2023. márc. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

7

Mint ahogy irtam sajnos ha nem szeretnek kover lenni azert nekem is tennem kell

Voltam enis kover,a legtobb ami voltam az 90 kg

Valahogy a valosagot ensem lattam tukorbe

Nyilvan lattam hogy nem vagyok vekony de nem gondoltam annyira veszesnek.

Egeszen addig amig elnem keszult a karacsonyi fotonk az albumba

Hat ott szembesultem hogy mivé is váltam valójában. Ez volt az utolso csepp a poharba

Sikerult tobb mint 1 ev alatt 55 kg ig lemenni es ezt azota is tartom

Nehez,sokszor nincs hozza kedvem,neha a siras kuszoben alok es a mierteket keresem

Vannak napok amikor megengedem magamnak a jo eteleket,a fagyikat nyaron stb

De mindig jon a valosag,a lemondas,az aldozat amit hozok ha vekony szeretnek maradni.


Viszont barmennyire is gyulolok lemondani etelekrol megis azt erzem hogy muszaj,nem ereztem jol magam tulsulyal

2023. márc. 10. 19:35
 10/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem fàj nekik eléggé
2023. márc. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!