Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kövér vagyok ezekkel az...

Kövér vagyok ezekkel az arányokkal?

Figyelt kérdés
171 cm vagyok és 70 kg. Nem vagyok szétfolyós, izmos, tömör testem van. Hasam szinte nincs, karjaim vékonyak, a fenekem nagy meg a combjaim vaskosak kicsit. Edzeni rendszeresen szoktam, sok gyümölcsöt eszem. Viszont olyan szempontból nem igazán ügyeltem a táplálkozásra, hogy nem számoltam a kalóriát, tápértéket, mindig is ettem amit és amennyit megkívántam. Szerintetek álljak neki fogyókúrázni? 18/L

2023. márc. 19. 18:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen normális a BMI-d, plusz ha tényleg edzel, és tényleg van rajtad izom, akkor pláne normális a magasságod és a súlyod aránya. Nyilván egy fotó alapján többet lehetne mondani, de a megadott adatok alapján semmiképp sincs szükséged fogyókúrára.
2023. márc. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagy az
2023. márc. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%

"Viszont olyan szempontból nem igazán ügyeltem a táplálkozásra, hogy nem számoltam a kalóriát, tápértéket, mindig is ettem amit és amennyit megkívántam."


Akkor végülis ügyeltél a táplálkozásra, mert annyit ettél, amennyit megkívántál, nem többet. Nincs azzal semmi baj, ha nem számolod a kalóriát, az elmondottak alapján nincsen erre szükséged. Ahogy fent is írták, a súlyod normális, ha jól érzed magad, egészséges vagy, jól mennek az edzések, nyugodtan folytasd így tovább. Maximum esztétikai okokból kezdhetnél fogyókúrába, ha valamiért kicsit lejjebb szeretnéd vinni a testzsírszázalékodat, de erre egyáltalán semmi szükség nincsen, és még hosszú távon káros is lehet, ha rákattansz saját magad bírálására. A lényeg az egészség, meg hogy a legjobbat hozd ki magadból az edzésekkel, minden egyéb másodlagos, és sok esetben nem érdemes külön küzdeni érte, pláne ha így jól érzed magad.

2023. márc. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
17%
61-62 kg körül lenne az ideális súlyod. Kövér még nem vagy, de ha szeretnél, nyugodtan fogyhatsz pár kilót.
2023. márc. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
12%
9 hónapos terhesen voltam ennyi kg ekkora magassággal. Lehet, kicsit husi vagy, de sportolsz, jó úton haladsz. Inkább legyél kicsit több kg és feszes, izmos, mint plötty és vézna.
2023. márc. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy vagy kövér!
2023. márc. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
47%
Teljesen normális, körte alakod van.
2023. márc. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
23%

Teljesen normális + 5-6 kiló van rajtad. Semmi gáz, csak nekem pl már 66 kilósan sem szerették az ízületeim a többletsúlyomat.


Kinézetre nem volt gáz a 66, csak éppen a térdem rhadtul fájt miatta.

2023. márc. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 NTBS ***** válasza:
64%
Egyáltalán nem.
2023. márc. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%
Semmi szükséged fogyásra.
2023. márc. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!