Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miután meghíztál vettél észre...

Miután meghíztál vettél észre bármi változást az emberek viselkedésében veled szemben?

Figyelt kérdés

Csak a másik kérdés fordítottja.


Én nem. Ugyanúgy viselkedtek velem, mint előtte. Idegenek is. Csak annyi változott, hogy kevesebbszer hallottam, hogy "milyen szerencsés vagy, hogy ilyen vékony vagy" (nem szerencse volt), "neked könnyű" (nem volt)...


Ellenben kis túlsúllyal "befogadtak", nem voltam ellenség és konkurencia. Konkrétan megszűntek a beszólogatások, senki se foglalkozott a súlyommal.


2023. máj. 13. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
A nők sokkal kedvesebbek, befogadóbbak lettek így, hogy híztam 15 kgot. 160/65 vagyok most. 39/N
2023. máj. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
28%
Dicsérnek, hogy jobban nézek ki. Én nem kecsesen karcsú voltam, hanem rondán gebe, szóval elhiszem, csak sajnos betegség miatt lettem normál súlyú.
2023. máj. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!