Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le tudnék fogyni sport nélkül,...

Le tudnék fogyni sport nélkül, csak diétával? Milyen diétát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nem az a helyzet, hogy lusta vagyok a sporthoz, egyszerűen nincs semmi időm PhD, munka és párkapcsolat mellett.

Nem vagyok elhízott, csak egy 4-5 kilót szeretnék leadni. Tudom hogy fontos a mozgás, de nem lehetne nélkülözni valahogy?

(Sétálni mondjuk szoktam muszájból(busz helyett) napi kb 3/4 órát)


2010. okt. 10. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Reggel éhgyomorra igyál valamilyen gyógyteát vagy zöldteát. Várj egy fél órát és csak utána reggelizz. Egyél napi 5-6x keveset, lefekvés előtt 2-3 órával egyél utoljára. Kerüld a lisztes, cukros, zsíros ételeket, az üdítőket, egyél sok fehérjét. Este egy 5-10 percet szánj rá egy gyors tornára. Én pl csak 50 hasprést és 2x50 lábemelgetést csinálok, de az is többet használ mint a semmi. Sok sikert:)
2010. okt. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy le lehet.

A sport, mozgás nem fogyásra van, hanem hogy formáld a tested.

Súlyvesztést el lehet érni csak diétával.

2010. okt. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egészségesen NEM.
2010. okt. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A sporttal zsírt égetsz, másképp nem tudsz zsírt égetni, nem zsírból fogsz fogyni, ha nem sportolsz. Nem kell nagy mozgásokra gondolni sport terén, a séta jó, a lépcsőzés is jó, ami az idődbe belefér, de a mozgást ne hagyd el.
2010. okt. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
ha nincs hetente 3* fél órád tornázni, akkor lusta vagy..a párkapcsolatot meg közös túrázás vagy konditerem mellett is lehet ápolni
2010. okt. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

Bizony,csúnya dolog a párkapcsolatra fogni.Nem ismerek 1 férfit sem,aki ne örülne annak,hogy a párja sportol.

Feszesebb popó,test,izmosabb combok stb:).

2010. okt. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azért nem kell kiragadni egy pontot, hogy a kapcsolatomra fogom, sajnos arra áldozok a legkevesebb időt a 3 felsorolt közül:(

2010. okt. 12. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!