Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így lehet fogyni ( sport)?

Így lehet fogyni ( sport)?

Figyelt kérdés

úgy gondoltam hogy fogyok .

Szóval szeretnék mindenhonnan leadni , így lehetne ? : hasról , felülések naponta 10 , karról súlyzózás (2kg) 21 emelés / kar , lábról nincs ötletem ez így hatásos ?

egyébként csokit nem eszek sokat nem mondom hogy nem eszek de 1 nap egy db-ot megeszek , szendvics : téliszalámi , csízió sajt, vaj , és még gyümölcs tea . plusz persze a Tesi órák


2011. szept. 20. 21:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
neeee, ez komoly? 10 felülés???? 21 karemelés????
2011. szept. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
akkor mindegyiket nyomom egy 10esel
2011. szept. 20. 21:42
 3/16 anonim ***** válasza:

_Pont_ 21 karemelés? :)))

Csízió sajt. :D


Ne haragudj, biztosan kapsz majd értelmes választ is... :DDD

2011. szept. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Bocs, de nem jó a módszer. A gyakorlatok erősítenek, neked viszont zsírt kell leadnod. Kocogás, biciklizés, úszás.


Az étrend meg... A téliszalámi tele van zsírral, a sajtban is elég sok van, a vajban rengeteg.


A gyümölcstea (cukor nélkül), meg a tesióra jó.

2011. szept. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Futással 1 hónap alatt mennyit lehet fogyni , és felülés az is izmosít ?
2011. szept. 20. 21:51
 6/16 anonim ***** válasza:

Igen, a felülés izmosít. A fogyás pedig az energiaegyenlegtől függ. Ha történetesen zabálsz egész nap, akkor futással együtt is hízni fogsz. Ha keveset eszel, akkor pedig futás nélkül is fogyni fogsz.


Szerintem nagyon fiatal vagy, inkább kérj segítséget az iskolai védőnőtől.

2011. szept. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
10 felülés nem ér semmit! legalább 100, és 21 karemelés? az mit takar? A kaja sincs rendben..kezdő vagy ugye? Ha gondolod írj egy e-mailt:) írok neked étrendet és fogyózhatunk együtt.
2011. szept. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ne csinálj ilyen gyakorlatfoszlányokat. Kardiózz rendszeresen és " teljes " sportot végezz. Pl. úszás, korcsolyázás, kosárlabdázás, kocogás, aerobik, stb.

Már amennyiben látható eredményt akarsz ;)

2011. szept. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
azért gondoltam kevésre mert nem vagyok kövér ezt úgy értem hogy hogy nem vagyok se hajszál vékony de nem vagyok dagadt se .
2011. szept. 21. 15:04
 10/16 A kérdező kommentje:
zabálni nem szoktam reggelizni szoktam szendvicset , ebédelni croissant szoktam amikor hazajövök eszek csokit de nem midnig estére sós popcorn és néha eszem levest
2011. szept. 21. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!