Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Alacsony kalóriás fogyás...

Alacsony kalóriás fogyás tapasztalatok?

Figyelt kérdés

500-1000 kcal fogyás mennyi idő alatt mennyit fogytatok, hány kcalt ettetek?


Akinek van tapasztalata azt kérdezem


2023. máj. 16. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Ezt valahogy fogalmazd át, mert semmi értelme a kérdésnek…
2023. máj. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Aki 1000, vagy extrém esetben 500 kalóriával koplaltja magát, az az egészségét teljesen tönkreteszi. Miért tennél ilyet? Moderált kalóriadeficit miért nem játszik?
2023. máj. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem 500, illetve 1000 kalóriás deficitre gondolt itt a kérdező, nem arra, hogy csak ennyit akarna enni.


Nekem 1870 kalória van beállítva jelenleg, törekszem ennél nem többet bevinni. De van, hogy csak 1600 kalóriát eszem, máskor egy-egy nap pedig 2000-2100 is összejön. Viszont a mozgással elégetett kalóriákat nem pótolom vissza. Február végén voltam 91 kg, most felülről karcolgatom a 80 kilót.

2023. máj. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

14 évesen nulla tudással még fogytam ilyen elcseszett 1000 kalóriával.

Mellékhatások:

- 8 hónap/-25kg

- állandó éhség, hányinger

- gyomorfájdalom

- szédülés

- energiahiány, fáradtság, aluszékonyság

- hajhullás

- falási rohamok

- visszahízás: 4 hónap +35kg.

Később még többször próbáltam fogyni, ennél magasabb de még mindig nem megfelelő kcal bevitellel. Azoknak is hasonló eredménye lett, de ennyit már nem fogytam, viszont mindig többet híztam vissza.

Azóta jobban utánajártam, mit hogyan érdemes, magamra szabtam stb, és normális módon lefogytam. Az eredeti súlyfeleslegem többszörösét.

2023. máj. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!