Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék hízni?

Hogyan tudnék hízni?

Figyelt kérdés

Hízni szeretnék.

Vékony vagyok, 190 centi és 75kg.

Bármit eszem, nem marad rajtam.


Reggel m&m's vagy egy fél tábla csoki és egy Hell ice Coffee.

Ebédre például paprikás krumpli kolbásszal tésztával, vagy zöldség leves, krumplipüre, bolti fasírt. Tea, víz. Ilyesmi.

Vacsora déli maradék.

Lefekvés előtt is szoktam enni, többnyire nápolyit, vaníliás karikát, cukorkát, croissantt, ilyesmit, és üdítőt iszom.


Napi 20-30 kilométert biciklizem. Nem edzés miatt, munkámból adódik.

Lehet ez miatt nem tudok hízni.

De előtte irodában dolgoztam, és hasonlóan étkeztem, mégsem rakódtak rám a kilók.


Lehet, ilyenek a génjeim, fogadjam el?

Csak úgy szeretnék mondjuk 5-10 kilóval több lenni. Az már úgy látszana. Az ujjaim is olyan vékonyak, bátran zongorázhatnék, nem ütnék félre ...


Köszi



2023. máj. 17. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj meg a kalóriatöbblet fogalmával!
2023. máj. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes lenne egy ilyen napodat kalóriában összeszámolni, hogy tudd, hogy jelenleg mennyit eszel. Mert tény, hogy pl. a fél tábla csokiban sok a kalória, meg minden, viszont így összességében valószínűleg nem viszel be olyan sok kalóriát. Nyilván adagokat nem írtál, de nem is tűnik soknak, amit beviszel. De igen, kalóriatöbbletben kell lenned ahhoz, hogy hízz. Szerintem alapból jó lenne, ha kiderítenéd, hogy te jelenleg mennyit eszel, és akkor ahhoz hozzácsapnál pár száz plusz kalóriát, hogy kalóriatöbbletbe legyél.
2023. máj. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Én például összezabálok mindenféle édességet egész nap, de rettentő kis adagokban. Így az életbe mem hízok el tőle, rádásul nehéz ételeket nem is kívánok sokszor, így aztán attól nem tartok hogy túleszem a kalóriaadagomat.
2023. máj. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Vannak ilyen emberek, hogy megehetnek egy töltött lovat egy kád rizzsel akkor sem híznak :D


Vszeg többet égetsz mint beviszel. Egyél többet

2023. máj. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyél sokat, mozogj és aludj keveset.
2023. máj. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat


/mindenkit pozitívan értékeltem (94%os)/

2023. máj. 17. 20:46
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
Ez most akkor fogyókúra vagy hízókúra rovat?
2023. máj. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó neked, irigyellek, de nagyon. ( Nyilván mert én meg kb vért izzadtam a fogyásért és azért is küzdök, hogy megtartsam a normál súlyom).

Amúgy igen, vannak olyan szerencsés emberek, hogy relatív sok kalóriát visznek be, mégse híznak.

Gyors az anyagcseréd.

Egyél többet. Valahol neked is van határa annak, hogy " bármennyit" ehetsz és nem hízol. Mindenkinek van. Ha eddig mondjuk napi 3500 kcalt vittèl be és nem reagált rá a szervezeted, emeld meg 4000-re, 4500 ra stb, addig amíg hízni nem kezdesz. Emellett azért javasolnám, hogy normàlis kajákat egyél, és kezdj el súlyzós edzéseket csinálni, így izmot építhetsz, lesz formád. Már ha eddig ezt nem csináltad.

2023. máj. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Egyet értek majdnem mindenkivel. Én elmennék dietetikushoz. Barátnőmnek sokat segített, ugyan ezzel a problémával küszködik. Lassan ugyan, de szedi fel a kilókat. Fontos a kalóriadeficit ugyan, de ha reggelire édességet eszel, akkor az egyáltalán nem fogja megoldani a problémádat. Szakemberrel kéne konzultálnod, hogy mikor mit lenne érdemes enned és mennyit. Emellett egyet értek azzal is, hogy a sok kerékpározás (kardioedzésnek számít) rontani fog a helyzeteden. A szakemberrel felszedett kilókat izommá kéne formálnod erőnléti edzéssel. Ez persze mégtöbb kajálàst jelent. Szurkolok, ne add fel!
2023. jún. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!