Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A protein shake mást is...

A protein shake mást is megszellentet?

Figyelt kérdés

Amióta iszom hát van szag 🤣.

Létezik olyan ami kevésbé szellentős?

Napi 2x iszok 300ml-t


2023. máj. 19. 16:20
 1/4 Zsolt32bp válasza:
Az ízesített jobban fingat
2023. máj. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem nem.
2023. máj. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a szójától volt puffadásom, áttértem a sima tejsavóra, attól nincs bajom. Ember válogatja, ha laktózérzékeny vagy, akkor lehet neked a szója, borsó vagy a rizsfehérje válik be. Egyet ne próbálj ki, a marhafehérjét. Hányinger az íze...
2023. máj. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 szerintem ezt is embere válogatja. Én laktózérzékwny vagyok, a vegán fehérjéktől elég erősen rosszul lettem, és gyűlöltem a textúráját. Olyan volt, mintha iszapot próbálnék inni (több márkát is kipróbáltam, mindegyiknél ugyanez volt). Ellenben a vaníliás marha fehérjével semmi bajom nincs sem állagra, sem ízre 🤷🏼‍♀️

Kérdező: akkor fingat meg intolerancia nélkül a fehérjepor, ha túl sok a fehérjebeviteled, és/vagy alacsony a rost beviteled mellé. Az én személyes véleményem, hogy 1,5-2 g/ttkg felett felesleges fehérjét bevinni krendes étkezéssel bevittet is beleszámolva), és ekkor tud ilyen mellékhatásokkal járni.

2023. máj. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!