Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Széles a derekam mit tegyek? 17/L

Széles a derekam mit tegyek? 17/L

Figyelt kérdés
Nem tudok mit tenni 170 cm magas vagyok és 58 kg. Szerintem az eleg keves, vagy pont jo, de tegyuk hozza hogy rengeteg izom van rajtam. Válogatott sportoló is vagyok. És úgy látom, hogyvan egy kis felesleg a derekamon és igen azt mondják hogy nem lehet csak egy helyről fogyni ezért diétázzak és egyenletesen fogyok le. 2 hét alatt le kellett fogynom 4 kilót, hogy könnyűsúlyú versenyszámban el tudjak indulni a versenyen és mindenhonnan fogytam, csak onnan nem. Még az izmaimból is fogytam, mert olyan lettem hogy mashol mar nem volt rajtam zsír és nem tudtam mashonnan fogyni. Persze a derekamon ottmaradt a zsir. Mit kéne tennem mert ez így már nem jó

2023. máj. 19. 21:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
6%
Hullahoppkarikázz legalább egy órát, végezz oldalsó lábemeléseket és olyan gyakorlatokat, amik jó a derékvékonyításhoz.
2023. máj. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%

#1 azzal max izmot pakol a zsír alá, nincs helyi zsírégetés.


Kérdező:

Szerintem a 2 hét 4kg amit ledobtál a könnyűsúly miatt, max víz, salak meg egy kis izom mehetett le, zsír nem sok, ezért nem fogytál onnan…


Kis deficit, hosszabb tavon, az valószínüleg működni fog.

2023. máj. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%

"azzal max izmot pakol a zsír alá"

Most elképzeltem, ahogy Arnold beépítette a hullahoppot a programjába, mert azzal "izmot pakol" magára :D :D

2023. máj. 20. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

#2


Csak, hogy ma is tanulj valamit:


[link]


Derékvékonyítás következik be hullahoppozás során, nem izomépítés.

2023. máj. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%

4-es


se derékvékonyítás, se izomépítés nem "következik be" a hullahoppozás során. Derékvékonyítás akkor történik, ha a gyakorlatot végző tartós kalóriadeficitben van és fogy, ezért a derekáról is fogy, tehát az vékonyodik. Ami még történhet, hogy bizonyos mértékben megerősödnek a törzsizmok (nem az izomtömeg növekszik, ez csak erősödés), ami talán egy kicsit optikailag "feszesebbé" teszi a derekat. talán.

És te is tanultál ma valamit.

2023. máj. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

#5


"Mindamellett, hogy használatával javíthatunk a keringésünkön és serkenthetjük az emésztésünket, rendszeres használat mellett akár néhány centitől is megszabadulhatunk deréktájékon."


[link]


Bocsika, de mi lenne, ha levetkőznéd a betanult sémádat és kicsit frissítenél a rendszeren? 😉


Már két cikket is belinkeltem neked, de te tovább keresgélhetsz. Nem gondolod, hogy véletlenül te tudod rosszul, és csak itt adod a hű de okosat?

2023. máj. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
0%

Annyira kivagyok az okoskodóktól, próbál marha tudományos lenni és egy ellopott, kiragadott szöveget szajkóz, de a valóság más! A hullahopp karika csodákra képes, valóban vékonyabb lesz tőle a derekad, lapos a hasad.

Amúgy egy válogatott sportolónak hogyhogy nincs profi edzője, aki tudna jó tanácsot adni? Ez az oldal tele van hülyébbnél hülyébb tanácsokkal, amit unatkozó tinik írnak….

2023. máj. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
69%

"Miért éppen hullahopp karikával érdemes karcsúsítani a derekat?


Ha vékonyabb derekat szeretnél, akkor meg kell szabadulnod a zsírfeleslegtől, azaz kalóriákat kell leadnod. Minden olyan tevékenység ideális erre, ami felpörgeti a pulzusodat, a hullahopp karikázás pedig ráadásul még szórakoztató is."


Mindegy, hogy milyen megoldással kerül valaki kalóriadeficitbe. Az is lehet, hogy annyit eszik valaki, hogy a hullahoppozással elégetett kalóriákat visszaeszi.

2023. máj. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
24%

6-os (5-ös vagyok - meg 3-as), én nem okoskodtam, csak tényeket írtam le. Az okoskodást te kezdted, amikor beközölted a 2-esnek, hogy "ma is tanult valamit" - úgyhogy csak megismételtelek, hátha visszaveszel at arcból. De nem, még jobban tolod. Tényleg, már két cikket is belinkeltél? Hát, akkor jobb mindenkinek feladnia, még aki ezt tanulta, annak is el kell ismernie egy hullahopp-karikákat árusító bolt szakmaiságát a kérdésben. :) Ne legyél már nevetséges. Nem, nem kell keresgélnem, ez a szakmám, köszi.

Tudományos "próbáltam" lenni? Ugyan mikor? Ellopott, kiragadott szöveg? Hol láttad ezt? Neked agyadra ment a pénteki buli.

2023. máj. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
51%
ui. Az neked hol "tudományos", hogy olyanokat írtam, hogy "feszesebbnek" látszik - így érthető bárki számára, felesleges lenne szakmai nyelvezetet használnom (van itt az oldalon valaki, aki ezt teszi, már javult egészen sokat a lekezelő stílusa, de még azért fejlődhet)
2023. máj. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!