Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy széles csípőm...

Mit tegyek hogy széles csípőm vékony derekam és vékony combom legyen?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyen alakom van kb.^

[link]

[link]

És ilyet szeretnék

Aki jártas a témában esetleg tudna segíteni hogy milyen edzést kövessek vagy diétát vagy bármit? Előre is nagyon szépen köszönöm mindenkinek.

16/L és lovagolok versenyszerűen



2022. febr. 19. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
azért ez függ a genetikádtól, csontozatodtól is
2022. febr. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A csipod szelessegen nem tudsz valtoztatni, mert olyan a csontozatod es kesz, a tobbi meg azon mulik mennyit sportolsz es mit eszel
2022. febr. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, barátkozz meg az alkatoddal. A tested arányain semmivel nem tudsz változtatni, ha fogysz mindenhol vékonyabb leszel, a sporttól feszesebb, izmosabb.
2022. febr. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Amit belinkeltél, olyan alak amúgy sincs. Azt csak plasztikai műtétekkel lehet elérni.
2022. febr. 20. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

A genetikán nem tudsz változtatni, mindenki abból dolgozik, amilye van. Egyébként nincs rossz testalkatod és 16 évesen nagyon sokat fogsz formálódni akár 20 éves korodig. Javaslom, hogy korban hozzád illő személyekhez hasonlítsd magad, mert akiket belinkeltél szerintem kicsit idősebbek lehetnek. Egyébként simán csak vékonyak ahogy látom. Ha valakinek vastag a csontozata, annak sosem lesz ilyen alakja:)

Szerintem diétáznod teljesen felesleges, nem szabad éheztetni magad (mint itt sokan) és nem is vagy túlsúlyos. Én súlyzós vagy saját testsúlyos edzést ajánlok. Mivel 16 éves vagy, ezért tudom, hogy sokszor nincs 10k edzőteremre egy hónapban, de én anno a fegyencedzést csináltam (saját testsúlyos edzés), illetve interneten kerestem edzős videókat otthonra és súly helyett 1 literes vizeket használtam. A BodySelect youtube oldalán elég jól voltak a beachbody videók nőknek, azt mindenképp javaslom ha már edzeni szeretnél! Sok sikert!

2022. febr. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
hat ebbol az alapanyagbol kb sehogy. max mutettel
2022. febr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyivel egyszerűbb lett volna berakni egy képet az alakodról.
2022. febr. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
Újá kell születni. Ha alapból olyan testalkatod, bármit csinálsz nem lesz belőle homokóra.
2022. febr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jobban tetszik a mostani alakod. ;-)
2022. febr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!