Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 éve már edzek rendszeresen....

1 éve már edzek rendszeresen. Ugyanazt eszem, mint régen, évek óta. Utolsó pár hónapban miért álltam neki hízni?

Figyelt kérdés

A semmitől hizok kb. Több műszakban dolgozom, de nem a sima 3. Egészséges ételeket fogyasztok, mint ezelőtt. Néha eszek mást, de maximum csak krumpli, de azt is alig, nem szeretem. Elkezdtem izmosodni, de most szerintem hájam is lett. Pedig munka után sem fetrengek, mert időm nincs lustálkodni. Akkor fekszek, ha alszok. Kutyával is sétálok sokat, mint eddig. Nem hiszem, hogy a korra lehet fogni, az hülyeség szerintem. Egy 35 éves sem hízik a semmitől. Több mérleg is magasabb testzsír százalékot mutat.

Eddig 10-15 perc kardio volt a heti 4 súlyzós edzés mellé. Hogy tudnék többet, ha leszakad a lábam, térdem igyis az álló és járkáló munkától? Aztán munka után incs időm üldögélni pihentetni. Néha be is dagad, de az a gerincem miatt van.

Éhezzek és akkor fogyok? Mert régen folyton volt idő enni és akkor zsírmentes izmos voltam. Most kevesebbszer van időm enni. Inkább eszek többet, mert tudom, hogy soká ehetek újra. Éjszakás napon is otthon eszek 1x délután, aztan éjjel keveseket. A héten már el is ment a kedvem az edzéstől..


2023. máj. 23. 15:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
16%
Ha a 10-15 perc kardió a súlyzós edzés végén van, akkor az valóban "zsírégetés", mert addigra bőven kiürül a raktározott cukor, és elkezd hozzányúlni a szervezet a zsírhoz.
2023. máj. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem számolod, ergo fogalmad sincs, valójában! mennyit eszel, márpedig ha hízol, akkor többet, mint kellene.
2023. máj. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egyébként a rendszeres futás nálam nagyon szedte le a zsírt! De ahhoz hónapokon át heti 3-4x egy tizest le kell futni. Kocogva kb 1 óra de ha már jobban megy 45 perc körülire le tudod vinni az idődet.
2023. máj. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!