Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen rosszul ha...

Miért vagyok ilyen rosszul ha nem eszem pár óránként?

Figyelt kérdés

Régebben ha pl munka miatt nem volt időm enni 8 óráig, akkor sem éreztem semmi különöset, csak hogy éhes vagyok. Napi 2-3 szor étkeztem. Mostanában viszont ha 3 órája nem ettem, akkor remeg a kezem, szédülök, ájulásközeli érzéseim vannak, és furán látok. Ez a mostanában kb 2 éve tart, ezzel egyidőben diagnosztizáltak nálam pajzsmirigy alulműködést hashimotot. Gondoltam ez okozza, mert évekig nem állt be a hormon szint hiába emeltük a gyógyszert. Most viszont fél éve már tökéletes tsh értékem van a gyógyszer mellett, de ez a fura tünet nem múlt el. Teljes vérkép szintén tökéletes lett. Haziorvosom lerázott annyival, hogy ez miért baj? Étkezzek akkor gyakrabban.

De szerintem nem normális a dolog. Azért is írtam ide, mert túlsúlyos is vagyok, szeretnék fogyni, de emellett a tünet mellett lehetetlennek érzem. Most kb 2200-2500 kalóriát eszem, tartom a súlyom, és mégis rosszul vagyok az éhségtől gyakran. Hogyan tudnék emellett kaloriadeficitet is tartani?


2023. máj. 29. 13:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is hashimotom van, cukrom, IRem rendben, és ugyanezt érzem, ha nem étkezem háromóránként. Csökkenteni kell az étkezésenkénti kalóriát.
2023. máj. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
53%
8as vagyok miert kell lepontozni!!?? ugyanazt irom mint mindenki mas es erre lepontoztok. koszi
2023. máj. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
#12, a szép kerek mondatok hiánya, nagy kezdőbetűk hiánya, kissé zavaros fogalmazás lehetett az ok.
2023. máj. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!