Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy héten 0,5...

Hogyan lehet egy héten 0,5 kg-t fogyni csak?

Figyelt kérdés
Eszek rendesen,nem sokat de nem is keveset,megválogatom miket eszek és mellé járok biciklizni és edzek itthon.Elég nagy súlyról indulok(nekem már nagynak számít)120 kg.Vagy ez normális eleinte hogy csak úgy mennek le a kilók?Azért kérdezem amúgy mert azt olvastam 0,5 kg a javasolt hetente.Csakhogy jóval több megy le.És nem tudom hogy normális e
2023. jún. 1. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon az elején tartasz, akkor valószínűleg víz, salakanyagok, illetve ami a beleidben volt lerakodva, az tavozik, ha mar csinalod egy ideje, akkor nagy a deficit.
2023. jún. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Igen, eleinte normális. Utána belassul a fogyás vagy inkább beáll normálisra. Az első hetekbe az sem durva, ha 6-7 kg megy le.


Csak legyél deficitbe, ne nagyon nagyban és ne legyenek falás rohamaid és ne is vond meg magadtól a tápanyagot.

2023. jún. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
A normális heti fogyást inkább százalékban szokták megadni: a súlyod 0,5-1%. Te 120 kikóból sokkal gyorsabban tudsz fogyni, mint valaki más 60 kilóból. Szóval igen, normális, hogy ekkore túlsúllyal az elején, amikor rengeteg víz, salak is távozik, akkor repülnek le a kikók. De a valódi fogyás azért jelentősen később indult be, lassabb, és nehezebb tartani, szóval ne lepődj majd meg, ha eljutsz oda, és kitartás.
2023. jún. 2. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A gyorsabb fogyás inkább csak annyit jelent, hogy több víz megy ki az emberből. A Testzsír felesleg sajnos jóval nehezebben, lassabban megy le. A lassabb fogyást amúgy nem érdemes lebecsülni. Jobb a bőrnek, és a szervezetet is kevésbè viseli meg.
2023. jún. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!