Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogjak bele a fogyokur&...

Hogyan fogjak bele a fogyokuràba? 8kg-tol szereetnék megszabadulni.

Figyelt kérdés

Futàsra nincs tul sok idom max hétvégén. Itthon tudok tàrnàzni DVD-re de tudom hogy az csak alakformàlo. Esetleg kéne elotte méregtelenitenem? Ha igen hogyan?

26/L, 60kg 160cm


2010. okt. 11. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
160/60-al miből szeretnél fogyni kiscsillag? :) Képed van? Egyébként meg szakíts időt a normális sportra (nem a dvd torna az nem ér sokat) valószínűleg nálad csak ennyi a gond.
2010. okt. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igazából fogyhat, nem azt mondom h kövér de pl az ő magasságához nem a 60 kg az ideális, csak ahhoz viszonyitva mondom h én 169 cm vagyok és nekem a 62 lenne az ideális. Egyébként a méregtelenités nagyon sokat számít, igyál sok eredeti zöld teát, ez nagyon jót tesz a szervezetednek és ha tudod mindenfélkeéppen került a fehérkenyerete. Ehetsz kenyeret de csak teljekiörlésű barna kenyeret( bio) , ha a kenyeret kihagyod az életedből már rengetege segitessz vele, valamint lefekvés előtt ne nagyon egyél inkább max csak gyümölcsöt, valamint egyél ananűszt mert az ananász zsírégető. De ha a káposzta levét iszod azis jó mert az is zsírégető. És ha esetleg mész dolgozni vagy hazafele bárhonnan, akkor busz, bicikli, kocsihelyett inkább gyalogj menj. Nekem egyszer igy ment le 5kg 3hét alatt hogy mindenhova gyalog mentem.
2010. okt. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy ideális. Én 180 magas vagyok 90 kg és mégse vagyok kövér. Amiko 60 kg voltam nagyobb volt a hasam. Sportolni kell nem fogyni ezt értsétek már meg!
2010. okt. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!