Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hàny kg-tól kerül be az ember...

Hàny kg-tól kerül be az ember a kórhàzba? Èn màr kezdek ott tartani? 17/L

Figyelt kérdés
170 cm /43 kg vagyok ès szörnyen nyüzögènek èrzem magam. Mindig, ha megyek közössègbe, folyton èn vagyok a legsovànyabb, de màr nem csinosan, inlàbb csúnyàn sovàny vagyok. Az elmúlt időszakban valahogy nem volt gyomrom az ètelhez, ezèrt fogytam ès egyre megyek lefele. Fèlek, hogy kórhàzba fogok kerülni. Az èn magassàgomhoz kèpest hàny kg-tól kerül az ember kórhàzba? Lassan màr tènyleg ott tartok, hogy odakerüljek?
2023. jún. 7. 13:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy miért számít, hogy mikortól kerülnél be. Tudod, hogy gond van, keress fel egy orvost, hogy elkerüld a kórházat, meg azt a sok egészségügyi problémát, ami miatt oda kerülnél.
2023. jún. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%
A kórházban fogyott még 5 kilót a testvéred a mesterséges táplálás ellenére?
2023. jún. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem egyènfüggő.Ismerek 40 kg-s nőt aki nem anorexiás
2023. jún. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hány centi az a 40 kilós nő? Mert ha 150-nél több, akkor neki is kórházban a helye.
2023. jún. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Engem pl leszartak a szüleim, és 38 kilósan is lazán elnézték (volna), hogy meghalok, szóval igen, a legtöbb esetben ez a helyzet.


Az ilyen szülőt annyira nem érdekli a gyereke egészsége, hogy simán hagyja meghalni, ahelyett, hogy 44-45 kilósan elvinné orvoshoz, és keresne neki egy jó pszichológust ÉS családterapeutát.


Kérdező: menj orvoshoz, és ha kell, beszélj a szüleiddel, hogy vigyenek kórházba. Ne várd meg, hogy majd talán észreveszik.

Nem fogják - ha ennyire nem "látnak téged".

2023. jún. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
61%

12-es, szondatáplálás x kiló alatt nincs. A BMI alapján nézik - csakhogy a szervezet nem BMI alapján működik.


Amikor én voltam, 166 centis magassággal 40 kilósan még nem adtak szondát, döntsem el. Persze, hogy nem kértem, mert "jól vagyok".

Ez a magyar egészségügy, sajnos.


Ahelyett, hogy beleegyezés nélkül ledugnák a gyerek orrán, különben meghal (és NEM beszámítható már akkor - tudom, 40 kilósan gondolkozni nem tudtam már), kb. elnézik, hogy kiéhezteti magát.

2023. jún. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Engem 165/39-cel vitettek/tartottak bent.

Az egyik korhazban pont leszartak mi van velem, tele nyomtak nyugtatoval, nem zavarta oket hogy nem tudtam mar szinte jarni sem.

Sote pszichiatrian 12-s bminel kerdes nelkul ledugjak a szondat...


De kerdezo.

Ha igy jol vagy es funkcionalsz, menstrualsz stb. akkor nem tartanak bent.

Magad miatt akarj jobban lenni. Keress szakembert, ha ugy erzed szukseges.

2023. jún. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!