Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valaki aki anitidepresszán...

Góré Edina kérdése:

Van valaki aki anitidepresszánstól hízott el? Van aki tud valami bevált módszert ami olcsó is?

Figyelt kérdés
Kíméljenek a hülye válaszoktól idegesség stb. eleve pánik beteg és depressziós betegségemre szedek gyógyszert ennél nagyobb stresszelés nem kell köszi.Amúgy a betegségemnél már csak a depresszió jelentkezik szóval hatott a gyógyszer csak ez az elhízás mellékhatás ne lett volna.Mindíg vékony voltam és most ez a 12kg plussz az sok nincs pénzem új ruhákat venni a régiek meg nem jönnek rám.A gyógyszert nem lehet csak úgy abba hagyni ezért szednem kell még egy darabig csak férjek be az ajtónkon ha ez így folytatódik:)))))
2010. okt. 12. 08:30
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm,hogy írtak !Az lessz a legjobb ha vissza megyek az orvoshoz hogy csináljunk valamit mert nem akarok többet hízni.Amúgy mellékhatások között ott van picibe hogy súly gyarapodás:)Aki ettől a betegségtől szenved az érti meg csak a másikat vagy aki elhiszi mert hallott róla vagy olvasott róla stb...akik nem hisznek ebben azok meg szeretnek bele szólni mindenbe csak úgy:)
2010. okt. 13. 07:48
 12/12 A kérdező kommentje:
Azért vesszük be evés után a gyógyszert ,hogy legyen mibe felszívódnia a gyógyszernek .Nem reggel ajánlott üres gyomorra mert akkor rosszul leszel és amúgyis van olyan ami éget.Nagyon ritka amit éh gyomorra kell sőt én nem hallottam csak olyat ,hogy evés előtt vagy után.
2010. okt. 13. 07:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!