Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valaki aki anitidepresszán...

Góré Edina kérdése:

Van valaki aki anitidepresszánstól hízott el? Van aki tud valami bevált módszert ami olcsó is?

Figyelt kérdés
Kíméljenek a hülye válaszoktól idegesség stb. eleve pánik beteg és depressziós betegségemre szedek gyógyszert ennél nagyobb stresszelés nem kell köszi.Amúgy a betegségemnél már csak a depresszió jelentkezik szóval hatott a gyógyszer csak ez az elhízás mellékhatás ne lett volna.Mindíg vékony voltam és most ez a 12kg plussz az sok nincs pénzem új ruhákat venni a régiek meg nem jönnek rám.A gyógyszert nem lehet csak úgy abba hagyni ezért szednem kell még egy darabig csak férjek be az ajtónkon ha ez így folytatódik:)))))
2010. okt. 12. 08:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Te se a gyógyszertől híztál el ,ne vezesd legalább magadat is félre,hanem amit mellette megettél.De ha ezt nem hiszed el ,ne egyél mást egy hétig mint a gyógyszereidet azt utána állj rá a mérlegre.
2010. okt. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Kérdezd meg az orvosodat, nincs e valami más gyógyszer, amit szedhetnél a mostani antidepresszáns helyett. Egyébként csak mozgás, vagy diéta. Ha abbahagyod majd a gyógyszerszedést, könnyebb lesz fogyni is. Előbb gyógyulj meg, az a lényeg.
2010. okt. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Nem múlt el a pánikbetegség, ha most meg a súlyod miatt pánikolsz...
2010. okt. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A gyógyszerben nincs kalória, esetleg 2-3, mint a tic-tac-ban.Hízni a kajától hízol, és ha nem eszel annyit fogyni fogsz. Ebben nincs semmi titok.
2010. okt. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó: Egyes antidepresszáns gyógyszereknek - nem csak azoknak - van egy olyan mellékhatása, ami hízást okoz. Vagy azért, mert egyszerűen éhségérzetet kelt, vagy azért, mert megváltoztatja az anyagcserét. Ha szedtél volna ilyet, akkor tudnád. Aki szedi, az nem tud mit csinálni, hiába nem akarna többet enni, egyszerűen állandóan éhes tőle, minthe étvágynövelőt szedne. Ha a második típusú mellékhatás miatt jelentkezik a hízás, akkor hiába eszik ugyanannyit, mint a gyógyszerezés előtt - vagy kevesebbet - a gyógyszer miatt szinte minden lerakódik a testére. Olvass utána...
2010. okt. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyedül az utolsó válaszoló, aki tudja, miről van szó.

Aki meg ezt írta "ne egyél mást egy hétig mint a gyógyszereidet azt utána állj rá a mérlegre." Szerinted miért van, hogy a gyógyszereket étkezés után kell bevenni?

Ha 2 napig nem ennél mást, csak gyógyszert, felfordulnál, gondolkodni kéne, mielőtt leírsz valami hülyeséget.

A gyógyszereknek vannak elég kemény mellékhatásai, az antidepresszánsoknak főleg. (Tudom, mert sokfélét szedtem anno Én is, és volt, amitől állandóan éhes voltam, volt, amitől folyton csak aludtam, a legutolsótól meg

2010. okt. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
rendszeres sírógörcseim voltak, akkor abbahagytam. Aki nem szedett ilyet, az nem tudja úgysem...)
2010. okt. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Bírom ezeket a nagyokosokat akik állítják, hogy nem lehet hízni gyógyszerektől. Biztos mind gyógyszerészetet végeztek, ezért ilyen nagyokosok!Én pszichiátriát végzek és több ilyen gyógyszernek is ez a mellákhatása, többekközt az antidepresszánsoknak is.

Kedves kérdező, állj le a gyógyszerrel, keress egy jó szakembert, aki megfoszt a probláma forrásától és nem csak a tünetektől, úgy teljes életet élhetsz. Hiába váltasz gyógyszertm nem az a megdolás, mert csak ideiglenesen szünnek meg a tüneteid, de nem gyógyulsz meg( pl. agydaganatra hiába szedsz fájdalomcsillapítót)

Sok sikert, vigyázz nagyon magadra és fogadd meg a tanácsom, mert ezeknek a gyógyszereknek sokkal rosszabb mellékhatásai is vannak mint a hízás.

A többi okoskának meg üzenek, hogy tájékozódjanak mielőtt kinyitják a szájukat!

2010. okt. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha pszichiátriát végzel, akkor tudnod kell, hogy van olyan depresszió és pánikbetegség is, amelyiknek nem lelki oka van, hanem egyszercsak felborul a neurotranszmitterek szintje. Ezt gyógyszer nélkül nem lehet kezelni.
2010. okt. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az elsőhöz szólnék.Ide figyelj Mindíg is 160cm voltam és 50kg állandóan hízni akartam és nem ment két gyereket szültem akikkel jó sokat híztam aztán vissza fogytam 55kg-ra.Szóval nekem vékony alkatom volt vagyis arányos anyám 4 gyerek után is 50kg ilyen alkatok vagyunk. Mivel első kisfiam nem egészségesen született ezért elég sok aggodalomban volt részem ami pánik betegséget hozott,de gondolom te ebben sem hiszel ,hogy van ilyen. Több mint Fél éve szedek antideprsszánsokat és egy jó párnak eléggé furcsa mellékhatásai vannak.Én választottam ezt a cipralexet mert a többi nem jött be vagy álmos voltam vagy szédültem stb ettől nem volt semmi bajom csak kb.3 hónap múlva észre vettem 12kg plusszt.Az ismerőseim nem ismernek rám mindíg is egy vékony csaj voltam és a magasságomhoz ez a 12kg sok látványos.Én úgy érzem hogy akármit eszem hízok tőle nem zabálok össze vissza.
2010. okt. 13. 07:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!