Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Coca cola zero kalóriamentes...

Coca cola zero kalóriamentes üdítő belefér a diétába?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre az íze miatt több kedvem van mozogni és beérem kevesebb kajával miatta, pedig nincs benne semmi cukor vagy kalória. Nélküle nagyon rossz kedvem van meg gyengébb vagyok.

2023. jún. 16. 14:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Minden belefér a diétádba, ami belefér a kalóriakeretedbe. Ha tisztában vagy a kalóriaszámolás szabályaival, akkor nem értem a kérdést.
2023. jún. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Belefér a diétába. Túlzásba ne vidd a fogyasztását. Se az édesítő, se a koffein nem egészséges nagy mennyiségben.
2023. jún. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
73%
Önmagában a kalóriamentes üdítőket pontosan azok számára készítik, akik a diétázás mellett sem szeretnének lemondani ezekről az üdítőkről. Nyugodtan fogyaszthatod továbra is. Egy dolog fontos, a mértékletesség.
2023. jún. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
Sokat a nulla kalória mellett sem érdemes inni, mert puffaszt.
2023. jún. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
13%
Én coca cola zéró mellet fogytam rendesen csak azt ittam ha éhes voltam akkor ettem pár falatot és rendesen tornáztam is. Nekem is több kedvem volt mozogni. De azt nem tudom mért. És nem voltam fáradékony
2023. jún. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
Belefér simán, mert jobb mint a többi tiszta cukor üdítő.
2023. jún. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom melyik 👨‍🦼👨‍🦼👨‍🦼👨‍🦼👨‍🦼 pontozot le mikor csak az igazat írtam. Mit fáj az nektek ha valaki tud fogyni tornával és melé coca cola zerot iszik.
2023. jún. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 hosszúhajú ***** válasza:
69%
én csak azzal bírtam. aztán a doki felvilágosított hogy a benne lévő foszfor vagy foszforsav meggátolja a kálcium csontba való beépülését így a csontsűrűséget gyengíti. azóta picit fogyasztok csak. a nulla kalóriás ízesített vizeket ajánlottál inkább - foszfor(sav)mentesek.
2023. jún. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 hosszúhajú ***** válasza:
52%
ja és a rengeteg benne lévő koffein meg kicsinált 1 hónap után. szóval csak módjával . tudom, nekem is nehéz nélküle :(
2023. jún. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%

Bele. Nézd meg ezt, jó kedved lesz ;)

https://www.youtube.com/watch?v=OWcf7RN7mdQ

2023. jún. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!