Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sport, Hogy szeditek rá...

Sport, Hogy szeditek rá magatokat?

Figyelt kérdés
nncs akaraterőm. imádok enni, ami sajnos meg us látszik, de szeretnék nekiállni mozogni, de nincs akaraterőm! tipp?
2010. okt. 12. 17:52
1 2
 11/14 snack16 ***** válasza:

Szia!

Ez egy tipp: vegyél egy kisebb pólót,nadrágot...valamit

és tűzd ki célul hogy bele fogsz fogyni.Vagy a másik hogy az egészségedért harcolsz,és ott nincs olyan hogy nincs kedvem,meg...,jobban fogod magad érezni,ha egy hét után nem is ,2-3 hónap múlva,biztos.Halgass közbe zenét,vagy mégjobb ha "beszervezel valakit",akkor ösztönzitek egymást. Érj el sikereket(mindegy mekkorát),kezd kicsivel és fokozatosan növeld a "tempót".Döntsd el mit akarsz!Ez az alapja mindennek:)nem energia ital kell...edzés.

és egy jótanács a végére...kerüld az olyan dolgokat amik könnyen azaz munka nélkül lefogyasztanak!!Ezek csak elveszik a kedved a sporttól.

Sok sikert;-)

2010. okt. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Szerintem nehéz elindulni, nekikezdeni, de ha már ott vagy és elmész megint és megint akkor rájössz, h magadért teszed és, hogy milyen jó. És, habár nem tudom hogy hány éves vagy, de gondolom nem 80 éves vagy, szóval szerintem most kezd még el és tegyél magadért, mert ráérsz majd 80 évesen túlsúlyosan otthon feküdni a tv-t nézni és közbe enni.
2010. okt. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én is próbálom magam rávenni, csak soha nem voltam valami sportolós típus, pedig tudom, hogy kellene. Csak ha ébren van a gyerkőc, akkor nem tudok mondjuk dvd-re tornázni, ha meg alszik, akkor egyrészt ebédidő van, másrészt meg késő este és hullafáradt vagyok. Engem pl. biztosan motiválna, ha másokkal tornáznék, futnék stb., csak megfelelő társ kell hozzá.

Utolsónak: 80 éves elhízott szerintem nagyon-nagyon kevés lehet. A túlsúlyt nem bírja addig elviselni a szív.

2010. okt. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Végre 1 topic, ahol még nem rondított bele senki a levegőbe! Sok sikert neked, én is holnap kezdem a diétám, és edzésem!
2010. okt. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!