Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon kövér vagyok?

Szerintetek nagyon kövér vagyok?

Figyelt kérdés

40/42-es nadrágot hordok, 165cm/75kg vagyok kb... nincs hasam(max egy pici), viszont a comjaim vastagok, de a széles csípőmet és vállamat anyumtól örököltem. Most szaabdultam meg 20 kilótól, orvosom szerint kezdek "formásodni".

De az alkatom miatt szeretnék még fogyni legalább 10 kilót.

És még egy kérdés; a hasamon azokat a csíkokat amik a hízástól keletkeztek azokat hogy tűntessem el? Kenegessem valamivel? vagy csak szimplán igyak sokat?


15/L


2010. okt. 12. 19:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

idióta volt aki írta h köszönd a szüleidnek a kajatömés eredményét...f&szkalap az ilyen...-.- remélem visszaolvassa és magára ismer!

amúgy 15 éveshez tényleg kicsit sok ez de ha tovább csinálod simán lemehet még több is.

kitartás+

2010. okt. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm!! :)

Az ilyen bunkó válaszolókkal meg nem törődök, felesleges emiatt felhúznom magam :)

2010. okt. 14. 00:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!